Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tetőbox kölcsönzés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tetőbox kölcsönzés
2007.10.12. 08:56
TibiF!!!
Én pl a METRO-ban vettem meg. Olasz, zárható és légrugós a felnyitása. Nem állítom, hogy a THULE, vagy a KAMEI valamelyest komolyabb pl a nyitást, zárást illetően. De sem a felfogatása, sem a héj merevsége nem rosszabb. Pl. A FIAT és ALFA szalonokban, a gyári kínálatban az Olasz boxok szerepelnek. Persze ott is 50-70 ezerért.
Én úgy gondoltam, hogy az évi 3-5 alkalom nem ér + 30-50.000Ft -ot. A boltban egymás mellett volt a THULE és ez az Olasz box, aminek van ugyan fantázia neve, de mindíg más.Pl. Pegaso, vagy épp Albatros a felirat. Agyon nézegettük , rángattuk mindkettőt és nem találtam meg a + 30.000 Ft-ot sem, hát még az 50.000-et. Különös tekintettel a használat gyakoriságára. Fúrót sem veszek 25.000 Ftért, arra az évi tizenegynéhány alkalomra. Jó a 10.000 Ft-os barkács célra gyártott.
Figyelni kll a METRO katalógust, lesz benne szerintem, itt a szezonja. Négy éve használjuk, kutya baja. lehet, hogy a neves gyártók Pl. tesznek bele leszorító hevedert. Én ezt 2X 320-ért megvettem az OBI -ban. A helye megvolt. Golf V.!!! 320-420 l-ig jó bármelyik rá. Egyre figyelj!!! Hátsó túllógás!! Mert nem biztos, hogy teljesen fel tudod nyitnyi a csomagtér ajtót. Fogj egy lécet, tedd a tartóra, oszd el a távolságokat és azzal ki lehet sakkozni a hosszt. 50-80 ezer között már minden van egyébként.
T.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.