Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fórum fejlesztés, portál újdonságok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Fórum fejlesztés, portál újdonságok
2023.03.25. 22:25
Ha nem tetszik, akkor én se látom sok értelmét csak ezért visszajárni, pláne, ha a kritika nem építő jellegű. Én nagyon szívesen szoktam olvasgatni, néha írogatni. Az, hogy magyar fejlesztés, az egy dolog (bár nekem az is kifejezetten szimpatikus), de az nagyon sokat számít, hogy magyarul is beszélünk. Például egy alpinforumon (ami amúgy szintén nagyon hasznos tud lenni), sokszor a kis nyelvi finomságokat nem érti az ember, hacsak nem perfekt németből.
Az időjárásról írt kritikával egyet értek, bár ebben azért a bergfex is hagy némi kívánni valót maga után, síeltem már úgy hóesésben, hogy szerintük épp sütött a nap. De ők tényleg közelebb szoktak állni az igazsághoz.
Minden esetre szerintem nagyon jó, hogy van ez az oldal, a fórum pörgéséből ítélve sokan vagyunk így, jó személyes tapasztalatokat hallani, ha van valami kérdésünk, általában gyorsan szoktak a többiek reagálni, meg úgy összességében is úgy érzem, hogy egy elég intelligens közösség van itt. Szóval csak így tovább.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.