Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Túrasí felszerelés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Túrasí felszerelés
2024.02.14. 17:58
Lassan 15 éve, hogy belekóstoltam a sítúrázásba. Először béreltem valami gagyi cuccot, amit a hagyományos bakanccsal próbáltam. Kínlódás volt, első utam a Gyömbérre vezetett. A fóka folyton lejött, a csizma feltörte a lábam, lefelé vagy hússzor kontaktáltam a lucskos áprilisi hóval. Akkor azt mondtam: soha többé! Aztán új szezon, új érzések. Pálinkás Norbi barátom meginvitált a Bâlea tavi sítúrára, ahol nem kisebb név volt a túravezetőnk, mint Tulit Zsombor. Erre az útra muszáj volt beruházni, így új baki is kellett. Újonnan vettem egy nagyon szép piros túrabakancsot, amit azóta is hordok. Ma már kevesebbet túrázok, mert kis gyerekeim vannak, így ha lehet mindig velük csúszok, de a bakancs lesiklásra is kiváló - nekem. Nem tudom, hogy milyen gyártmány, de a többiek majd megmondják. Ha nem lennék lusta, le is sétálhatnék a pincébe, hogy megnézzem.
Szóval, egy talponsíelőnek, ez egy tökéletes komromisszum, a profik pedig minden szakágra megfelelő, speciális cuccot használnak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.