Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Semmering - Stuhleck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Cafe-Pension s`Platzl - kis családi panzió Semmeringen, Stuhleck sípályáitól 250 méterre, szállásfoglalás
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bartoki
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering - Stuhleck
2023.03.23. 15:08
2023 március 19-én, Vasárnap voltunk Stuhlecken, szezonzáró vízisíelésen.

Plusz 4-10 fok + napsütés.

Emberek alig, sorbanállás nem volt (10 óra után sorállás nélkül szálltunk fel a P2-nél)

A pálya még használható volt, de sajnos már az utolsókat rúgja. :(

A lentebbi részeken itt-ott földfoltok is voltak.

És a középső részeken is voltak nagyobb, kávészínű területek - először ezeket még nem éreztem meg, de 1-2 óra alatt lekopott a vax, és onnantól ezeken a léc érezhetően nehezebben csúszott, szinte megakadt.

Egyedül a 10-11 pályákon nem volt ilyen kávészínű rész (webcam alapján azóta most már talán a 10-esen is van).

Persze a 10-esen a meredek részek feltúrva, a lapos részeken meg a könnyebb csontú lányok alig tudnak lecsúszni (vizes hó miatt kevésbé csúszik).

Na, de legalább nem volt jeges :)

A P3 parkoló-szerpentinen persze már nincs hó, kicsit sáros lett a sícipő hazafelé.
Szerencsére volt egy hófolt az autó közelében, azzal végülis meg tudtam tisztítani.

Még kb. világosban léptük át visszafelé a határt.

ps: Lehet hogy meg kellene csiszolni a sílécemet?
Szemre nincsenek rajta nagy karcolások, de már elég régi, és a sok kis karcolás miatt olyan mintha szálcsiszolt lenne - lehet hogy ezért is fogja vissza annyira a vizes/elszíneződött hó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.