Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Semmering - Hirschenkogel
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Cafe-Pension s`Platzl - kis családi panzió Semmeringen, Stuhleck sípályáitól 250 méterre, szállásfoglalás
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judyt
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering - Hirschenkogel
2023.01.04. 03:18
Sziasztok!
Kimondottan szánkózás céljából kerestük fel ezt a pályarendszert 2022. dec. 31- én és sajnos elég nagy csalódás volt nekem. Az egyik előttem szóló kommentelő jól jellemezte a szánkópálya minőségét: "A szánkópályát sajnos nem ratrakolták le ezért egy kásás, vizes, olykor sziklás hónak nem nevezhető buckás taknyon lehetett csúszni." De akkora buckák voltak, hogy köztük fél méteres lyukak tátongtak. Szerencsére én lassan mentem le először a pályán, hogy felmérjem, megismerjem, és talán ez volt a szerencsém. Egy másik magyar pár mesélte, hogy előző nap mentőhelikopter vitte el az egyik barátjukat a szánkópályáról. Amikor mi ott voltunk, akkor is egy gyereket a hegyimentők hoztak le a szánkópályáról. Ez azért botrányos! Főleg, hogy sehol egy védőháló, a szakadékok csak úgy tátonganak. Nagyobb sebességgel életveszélyes. Pedig szánkózni csak úgy jó. Ráadásul mindez iszonyú drága volt. Egyszeri felvonás a kabinossal: 15,5 euro!+ a szánkóbérlés 4 órára: 7, 5 euro. Ha egy 4 órás de.- i, vagy du.- i alkalomra vesz valaki felvonóbérletet, az 42,5 euro szánkósoknak. Hát én egyetlen csúszás után be is fejeztem itt a szánkózást. Az egymást követő 3-4 db. közvetlen egymást követő félméteres lyukakba-( ez több helyszínen ismétlődve) nem szándékoztam kitörni a nyakam, leharapni a saját nyelvem és még sorolhatnám. Nagyon szomorú vagyok, hogy nem tudtam jót szánkózni a sok utazás után. Jó lenne ha rendszeresen karbantartanák a szánkópályát is- ha már egy vagyonba kerül a használata.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.