Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s
Ausztria
Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Sonnhof Rauris - 6 napos tavaszi feltöltődés Raurisban
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
schuht
130 élménybeszámolót írt
130
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser
2004.11.03. 22:48
Egy kissebb fajta "élménybeszámoló" következik. Én most voltam először Kaprunban. Lehet, hogy máskor jók itt a hóviszonyok, de most sajnos (Myrtill1 megnyugodhat) iszonyú volt. Vasárnap igaz szakadt a hó, de olyan látási viszonyok voltak, hogy az orrunk végéig se láttunk. Hétfőn egész nap szakadt az eső! Képzelhetitek milyen "csodálatos" volt esőben síelni?! Én még nem éltem át ilyet, de többet nem is szeretnék.Egyedül kedden tudtunk egy kicsit síelni fenn a gleccser tetején, de a nagy szél miatt leállították a korongos felvonót, így csak lenn a "trutyiban" a tocsákban lehetett síelni. S persze az elovadt pálya alól kijöttek a kövek is. Csak a fennti szakaszon lehetett egy picit csúszkálni. Egyszóval megszívtuk!!Nem beszélve a cipekedésről, amikor az Alpincenternél végre elvonszoltuk magunkat a Gipfelbahnig(ami a csúcsra visz fel), akkor derült ki, hogy lezárták, s visszakellett baktatnunk a Gratbahnhoz(ülős felvonó). Ez kb.oda-vissza 100 méter (lehet, hogy nincs annyi, de annyinak tünt). Gyerekkel és a balerinacipőkben nem a legnagyobb élvezet. Pedig a léceket 2 napig fennthagytuk (napi 3 Euroért) az Alpincenternél a Skidepotban, mégis tele volt a hócipőm Kaprunnal. Úgy látszik nem volt szerencsénk!!!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.