Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síterepek értékelése és beszámolók kiemelése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bongi
37 élménybeszámolót írt
37
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síterepek értékelése és beszámolók kiemelése
2023.01.27. 07:09
Kedves Szerkesztők! Viszonylag régi tagja vagyok az oldalnak és most is szinte napi rendszerességgel használom. Két kérdésem van, melyek az értékelés mentén vetődtek fel bennem:

1. Mi alapján van egy rendszer egyben kezelve és egy síterepként bemutatva, pl. Tignes, 3völgy, Via Lattea? Avagy részenként pl. Paradiski, Sella, vagy épp a Snow Space? Az értékelés szempontjából jelent számomra bizonytalanságot, mert pl. nem kérdés, hogy a 3völgy csillagos 5-ös, de a Sella, vagy akár Snow Space (Zauchensee és Kleinarl van külön) is az lehetne egyben, de részenként mégsem összevethetőek. Legalábbis szerintem.

2. Tudom, hogy már régóta van az 5 pontos értékelés, amit nehéz lenne megváltoztatni, de egy 10-es használatával jelezni lehetne a kisebb különbségeket is.

Jut eszembe, az egyben síelhető Snow Space rendszer hosszában miért nincs benne Zauchensee és Kleinarl?

Munkátokat megköszönve, üdvözlettel!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.