Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Meex / Snowattack

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vencsike
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Meex / Snowattack
2008.11.21. 14:51
Üdv mindenkinek!

Beszarás,hogy egyesek nem bírnak magukkal.
Kezdeném "feri barátunkkal"..pfff...ember térj már magadhoz...ha ennyire gáznak tartod a meexet akkor minek foglalkozol velük és hozol létre egy topicot...valószínüleg nem bírod feldolgozni,a téged ért sérelmeket,de könyörgöm ez egy sítábor ha nem tetszett akkor menj más céggel síelni!
Szerintem normális ember így gondolkozik...
A "cc" nevü felhasználónak meg azt üzenném,hogy szerintem meg pont te vagy az az ember aki valamelyik konkurens cég képviseletében írtél a topic-ba!!!

Én idén (gyengébbeknek mondom 2008-ban) voltam Meex-el Gerlitzenbe és életem legjobb bulija és sítábora volt egyben.
Nekem semmi problémám nem volt az úton így nem tudok arról véleményt mondani,hogy mi lett volna ha van és hogy reagáltak volna a szervezők...Különben is a szervezők is emberek és ha netán 22 órányi rohangálás és szervezgetés után elszívnak egy cigit vagy isznak egy pohár sört vagy valamit azért hogy a következő 20-22 akár 24 órában is tudják nyalni a tömeg seggét (már bocsi) akkor szerintem ezzel bazira nincs gáz!
Egy ilyen tábor megszervezése bazi sok feladattal jár...de "feri" ha neked jobban menne akkor indíts egy céget...vagy netán már van ilyened???

1 szó , mint 100...Én rengeteg élménnyel,baráttal gazdagodtam és ezt köszönöm a MEEX-nek!
Csak így tovább én ott leszek a SNOWATTACk-en...

puszedli
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.