Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kutya a pályán

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kutya a pályán
2008.11.30. 12:01
Én nem megyek sehova a kutyám nélkül. Azért járok többnyire Fr-ba, mert pályaszállás és nem probléma a kutya. Ha van kabin, napjában kétszer felviszem. Csak a pálya szélén - ha nem mély a hó, akkor pályán kívül - fut. Még soha nem zavarta senkinek a csúszását. Ha gyerekcsapat jön, megvárom míg elmennek (hogy az oktatóra figyeljenek és ne a kutyára) 4 éve járok a kutyámmal, és soha nem volt gond sem a felmenetel, sem a lejövetel.A 2. nap a liftkezelők már ismerősként üdvözlik. Tavaly Olaszországban - mivel túl nagy volt a tömeg a kabinnál és féltem, hogy letapossák - előreküldtem a személyzeti bejárón, és mikor én kerültem sorra, szóltam neki hogy beszállhat.Van róla fénykép az iwiw-en Dobos Béla(Bélapó)név alatt. Ugyanitt egy rövid videó, hogy fut a pálya szélén. Lakott területen a kutyapiszkot összeszedem (Fr-ban több helyen van kutya WC) a sípályán kívül (az erdőben)úgy gondolom senkit nem zavar. Azzal egyetértek, hogy csak abszolút fegyelmezett, parancsnak azonnal engedelmeskedő szocializált kutyát szabad(na) sípályára vinni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.