Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kérjük, szavazzatok Bocsi Bencére! topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2014.09.06. 13:16
Lehet, hogy valaki ráeresztett egy (vagy több) robotot. Az egyéni szavazatokkal nem lehet baj, elvileg fél óránként újra lehet szavazni. (Persze ha ez manuális, és nem robot csinálja.)

Néha tényleg nagyokat ugrott a szavazatok száma, ez nekem is feltűnt.
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2014.09.05. 18:21
17 órakor én is ezt az üzenetet vettem a linken.
A szavazás tisztasága szerintem is igen fontos!
A kiírás szerint 30 percenként ugyanarról az IP címről ismételten lehet szavazni!
Itt ülök a barátaimmal, félóránként külön-külön leadjuk a szavazatainkat (?) - és ha csak úgy magamban szavazgatok? Hol sérül a szavazás tisztasága???? Hacsak nem azt feltételezik, hogy valaki képes automatikus szavazásra programozni a számítógépét!
Szeretném remélni, hogy a kiíró Bank tényleg támogatni fogja azokat, akiket a legtöbbször jelölünk meg - szerintem akár ugyanarról a számítógépről, akár ismerőseink körében terjesztett kérésünkkel. WFeri

http://kh.alchimedia.hu/mozdulj!_paralimpiai_szavazas/
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2014.09.05. 16:57
Ez van most kiírva:

kedves szavazók!
A folyamatban lévő szavazást 2014.09.05. 16:50-kor felfüggesztettük, és a szavazás tisztaságának szavatolása érdekében az eddig beérkezett szavazatokat megvizsgáljuk.

A szavazás újraindulásáról a honlapon tájékoztatunk Benneteket. Megértéseteket köszönjük!
A szervezők
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.