Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
GoBode
47 élménybeszámolót írt
47
14 éve tag
2013.02.21. 05:51
Hááát Stani,

Nem dobtál fel ezzel a jelentéssel... az infót mindenképpen köszönöm
Most vasárnap indulunk Schladmingba 1 hétre, de remélem, hogy az e hétre ígért havazás illetve az időjárás is javít a helyzeten.
Mondjuk engem megnyugtat a Dachstein gleccser közelsége, ami egy kultikus hely:)
Előzmény: (Stani 155589)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2013.02.20. 19:04
a héten Schladmingban vagyunk...

Az eddigi szezon legrosszabb pályaviszonyaival szembesültem, ezen a mai kis havazás valamit javított, de sokat nem.

Tegnap Reiteralm olyan jeges volt, különösen a középállomás és völgy közt, amit talán még nem is tapasztaltam Ausztriában, sokszor járt a mentőhelikopter is, amit nem is csodálok, hiszen igen balesetveszélyesek voltak a pályák, különösen délutánra, bár a lenti pályák már délben is megadták magukat, a kevés kis hóréteget hamar lesíelték róluk.

A jeges mezőny díját mindenképpen a Finale Grande vitte, méghozzá a 4-es fekete után, ahol a pálya jobb oldalán (hegy felé nézve) tiszta jég volt az egész lejtő. Ha itt valaki esik és leold a léce esélye sincs a megoldásra, bár ha a léc lábán marad, úgy is igencsak friss éllel kell rendelkeznie.

A ma reggeli havazás, ami ugyan jóval kevesebb volt, mint a nyugati régióban (salzburg) azért javított némileg a jegességen, ma Hochwurzen sokkalta jobb volt, de délután itt is keményen jegesedtek a pályák, különösen a piros lejtők.

Olyan nagyon sokan nincsenek, lifteknél max pár perc sorban állás, lehet tegnap mindenkinek elment a kedve és inkább elment Obertauernba :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.