Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
zizol
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2012.03.07. 20:36
Szia cannibale!

Nem ismerem Őket, szóval külön társaság. :)
Nincs szerencséd, de addig még azért biztos rendbe jössz, még 10 nap van.
De az igaz, hogy most már vigyázni kell! Én is már csak holnap megyek focizni, jövő héten már csak comb edzés és pihenés!
Előzmény: (cannibale 136775)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2012.03.07. 14:27
Miki,Attila,Kornél,Sógi, a haverok se tudják még, hogy hol a szállás.Nekem ez kicsit fura mondjuk.Csak azért írtam nem ám a végén kiderül egy a baráti társaság.. :)
Igen sanszos,hogy ki kell használni a többi síterep adta lehetőséget is.Feltéve,hogy megérem azt hogy egyáltalán kijussak.Hogy miért?! Csak a vicc kedvéért! :D
Elég régóta sportolok és ilyen még nem volt,a múlt héten ráesett egy 20kg gumírozott tárcsa a jobb lábszáramra, valamelyest el bírtam rántani de a bőr ugrott róla és szép kék lett persze be is dagad ott ahol a snóbi bakiba terhelsz.Tegnap megjelent a kollégám talpig takonyba, véres szemekkel, lázasan.Elkezdtem vele üvölteni,hogy húzzon haza aminek eleget is tett.Persze estére elkezdett folyni az orrom mára a torkom is érzem és ha ez nem lenne elég kb. két órája nekem dőlt a villanyradiátor a melóhelyen, bal térdhajlatom kívülről nehezen viselte a kb 80-100C fokos meleg fémet így most hozott a kolléganőm egy kis Pantenolt mivel hólyagosra égett.Gondoltam leírom mekkora balek vagyok mert nem tudom,hogy sírjak vagy nevessek(inkább utóbbi) és még van másfél hét az indulásig és edzőterembe is kéne menni! :D Nem vagyok babonás de megvolt a három...
Bocs mindenkitől az offért. Ennyi baromság egy év alatt se szokott összejönni nekem, bár már lehet öregszem!
;)

Tibcsi,most már olvasd végig bátran a topicot,nem bánod meg.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.