Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kanyarsí programok - Replaci topikja topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
GoBode
47 élménybeszámolót írt
47
14 éve tag
2011.12.11. 21:48
Sziasztok!

Igaz tavaly nem vettem részt és a fórumon is többnyire passzív résztvevő vagyok, ettől függetlenül jelezném részvételi szándékomat. Szintén hétköznap este lenne jó nekem is!

Üdv., Székely Tibi
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.12.11. 19:45
Engem is érdekel. Remélem, jobb lesz a pálya, mint tavaly volt...bár annak is megvolt az előnye. Én is az esti időpontot részesítem előnyben.
Előzmény: (klaci 126740)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.12.11. 19:01
Laci, engem érdekel.
A hétköznap este szerintem jó. Előnyei:
- nincs tömeg
- nincs lesíelve a pálya
- olcsóbb a bérlet
- hangulatos a kivilágított pálya
- napközben többnyire dolgozunk
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2011.12.11. 11:40
Halihó!

Tavaly megígértem, hogy a síelok.hu olvasók számára Visegrádra szervezett Kanyarsí Klub Baráti Kör Nyilt Napok, a következő szezonban is meg lesznek tartva.

A program alapja (némi finomítással) a tavaly már megismert program lesz:

" Mindegy, hogy kezdő, haladó, vagy profi síelőről van szó, az alapfunkciók, (terhelések, élezések, forgatások), a síelés alapjait jelentik, és minden fejlődési szinten újra és újra gyakorolni kell őket annak érdekében, hogy azokat a legoptimálisabb szinten lehessen végrehajtani." /Martina Ertl/

Az alapfunkcióknak további alrészletei léteznek, és mindaddig, amíg ezekkel és ezek összefüggéseivel a síelő nincsen tisztában, illetve a lehetséges alkalmazásokat lassan és precízen nem idegezte be, a nehezebb körülmények közötti végrehajtásra kevesebb az esélye.

Szeretnék elkezdeni egy közös gondolkodást a lehetséges időpontokról. Ideális (talán) ismét a hétköznapi villanyfényes síelés lehetne.

Örülnék egy előzetes jelzésnek, hogy kiket érdekelhet? Ismétlés csak hasznos lehet.

Replaci
kanyarsiklub.hu
Alapfunkciok-tesztlap.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.