Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc élezés topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
szemi
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2011.12.07. 22:58
Ne haragudj, de téged ki kérdezett?
Előzmény: (huligan 126405)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.12.07. 22:51
Igazad van! Soha többé ne szervizeltess a Montanában. Mindenkinek jobb lesz így!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.12.07. 22:36
oh bazz, a sértegetés, meg a többi nem is nekem szólt :)
Előzmény: (huligan 126400)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.12.07. 22:32
Melyik mondatommal sértettelek meg?
Melyik mondatommal néztelek hülyének?
Honnan a fenéből tudnám mennyi idős a léced és mennyit használtad?

A válaszaid nélkül is tartom magam ahhoz, hogy ne reklamálj addig, ameddig vissza nem vitted! Mire jó ez a szájkarate? Mire jó a lejáratás? Ha a Montanában hibáztak, be fogják ismerni, nem kenyerük a sunyiskodás!
Előzmény: (szemi 126396)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.12.07. 22:24
Nem akartalak megsérteni.
Új léc + egy idény, most melyik?
Én meg azt javaslom, hogy mielőtt lejárató kampányba kezdesz,légy tisztában azzal amivel támadsz.
Éééés én szívesen megmutatom vagy megkérheted Huligant.

Bár fenntartom, hogy nem hibáztunk, biztosat csak akkor tudok mondani, ha látom, de, ha hibáztunk jaj nekünk.
Előzmény: (szemi 126396)
szemi
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2011.12.07. 22:19
Ne sértegess ! Ne nézz hülyének !Új lécről van szó ! Eddig még csak vaxolva volt. Egy idényt használtam !
Előzmény: (huligan 126391)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.12.07. 22:14
Szemi !

2,5 cm-es szakaszon egy hullám? Tudod mekkora egy szögtartó plusz egy reszelő ?

Nincs semmi gond, talán magad sem vagy tisztában dolgokkal. Tanultam már itt a fórumon egy-két dolgot, például, ha valamit elb@szunk azért vállaljuk a felelősséget ( ugye Badin:))

Te magad is csodálkozol, hogyan lehet hullámot "gyalulni" a sílécbe, de itt a válasz: szögtartóval sehogy.
Annál inkább géppel, ha egy rutintalan kezébe kerül a síléc.

Mivel szögtartóval sehogy, az bizony már benn volt a kantniban. Inkább köszönetet mondhatnál, hogy nem reszelték ki belőle azt a hullámot, így nem vettek el az életéből pár évet.
A kék ikon és a hozzászólásaid (esküszöm nem sértésnek szánom) pedig azt sejteti, hogy MÉG nem érzed meg a menetteljesítményben a különbséget.

Nem egyenletes a kantni vastagsága?
Új a síléc ?
Nem ?
Volt már ez előtt szervizben ?
Igen ?
Akkor nem is volt az, amikor bekerült, mivel a tudomány mai állása szerint a kantnihoz hozzátenni nem tudunk,hanem csak elvenni belőle (kezded érteni?), szintén egy piros pont nekünk, hogy nem lett egyenletesen a kantni, egyenletesen vékony.
Hanem csak annyit vettek el belőle, amennyit kellett.
Bár lehet, hogy a hullámot ki kellett volna reszelni belőle, most nem lenne gond

Nagyon szívesen, egy általad választott időpontban elmagyarázom/megmutatom a kézi élezés általam ismert módszerét.

----------------------
A vékony testalkatú személy az egyetlen, akinek a kezébe merem adni a sílécemet, ha nincs időm megcsinálni.

----------------------
Lackó, no para
bár tartóshullámot raktunk a tiédbe is
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.12.07. 21:52
Mennyi idős a léced és előtte mennyit szervizelted?

Ha gondod van miért itt reklamálsz? Rengeteg lécet élezek kézzel, és nem értem amit írsz? Vékonyabb lett a kantni? Emlékszel milyen volt előtte? Hullám? Vidd vissza helyben panaszkodj, hallgasd meg mit mondanak!!! Utána lehet sárral dobálózni!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.12.07. 20:18
Amíg nem látom nem tudom, bár sejtéseim vannak !
Mondjuk a szögtartó miatt hullámot nem lehet "belegyalulni"
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.