Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc élezés topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
szemi
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2011.12.07. 22:19
Ne sértegess ! Ne nézz hülyének !Új lécről van szó ! Eddig még csak vaxolva volt. Egy idényt használtam !
Előzmény: (huligan 126391)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.12.07. 22:14
Szemi !

2,5 cm-es szakaszon egy hullám? Tudod mekkora egy szögtartó plusz egy reszelő ?

Nincs semmi gond, talán magad sem vagy tisztában dolgokkal. Tanultam már itt a fórumon egy-két dolgot, például, ha valamit elb@szunk azért vállaljuk a felelősséget ( ugye Badin:))

Te magad is csodálkozol, hogyan lehet hullámot "gyalulni" a sílécbe, de itt a válasz: szögtartóval sehogy.
Annál inkább géppel, ha egy rutintalan kezébe kerül a síléc.

Mivel szögtartóval sehogy, az bizony már benn volt a kantniban. Inkább köszönetet mondhatnál, hogy nem reszelték ki belőle azt a hullámot, így nem vettek el az életéből pár évet.
A kék ikon és a hozzászólásaid (esküszöm nem sértésnek szánom) pedig azt sejteti, hogy MÉG nem érzed meg a menetteljesítményben a különbséget.

Nem egyenletes a kantni vastagsága?
Új a síléc ?
Nem ?
Volt már ez előtt szervizben ?
Igen ?
Akkor nem is volt az, amikor bekerült, mivel a tudomány mai állása szerint a kantnihoz hozzátenni nem tudunk,hanem csak elvenni belőle (kezded érteni?), szintén egy piros pont nekünk, hogy nem lett egyenletesen a kantni, egyenletesen vékony.
Hanem csak annyit vettek el belőle, amennyit kellett.
Bár lehet, hogy a hullámot ki kellett volna reszelni belőle, most nem lenne gond

Nagyon szívesen, egy általad választott időpontban elmagyarázom/megmutatom a kézi élezés általam ismert módszerét.

----------------------
A vékony testalkatú személy az egyetlen, akinek a kezébe merem adni a sílécemet, ha nincs időm megcsinálni.

----------------------
Lackó, no para
bár tartóshullámot raktunk a tiédbe is
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.12.07. 21:52
Mennyi idős a léced és előtte mennyit szervizelted?

Ha gondod van miért itt reklamálsz? Rengeteg lécet élezek kézzel, és nem értem amit írsz? Vékonyabb lett a kantni? Emlékszel milyen volt előtte? Hullám? Vidd vissza helyben panaszkodj, hallgasd meg mit mondanak!!! Utána lehet sárral dobálózni!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.12.07. 20:18
Amíg nem látom nem tudom, bár sejtéseim vannak !
Mondjuk a szögtartó miatt hullámot nem lehet "belegyalulni"
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.