Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Leatizia által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Leatizia
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
Topik: Zauchensee
2011.02.27. 16:20
Néhány nappal ezelőtt jártunk Zauchensee-ben. Altenmarktba volt a szállásunk. Jár síbusz is minden 10percben, amivel kb 20perc az út. Mi autóval mentünk 10perc alatt át lehet érni. Óriási mélygarázs fogadott minket, mozgólépcső vitt fel. A parkolás ingyenes a síbérlettel. Délelőtt kellett várni a felvonóknál sokan voltak, de 10-11-re eloszlott a tömeg a pályákon. Mivel Zauchensee magasabban van, a környékbeli többi településeknél sokkal jobbak a hóviszonyok és 4-5 fokkal hidegebb is van. A pályák még délután is nagyon jó állapotba voltak, nagyon élveztük a csúszást. Csak a hüttében a felszolgáló volt magyar, a pályákon senki, viszont hollandokkal tömve volt. Szerintem nagyon jó kis hely mindenkinek ajánlani tudom, mi biztos megyünk még. Van a faluban(Altenmart) egy termál fürdő is, ami megváltás egy aktív nap után, csak a pucérkodós szauna része szívás.
Leatizia
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2011.02.27. 15:50
Az elmúlt napokat Altenmarktban töltöttük, ahol tavaly nyílt
egy szuper fedett spa külső belső meleg vizes medencékkel. Este 10-11ig nyitva van.
Plusz egy óriási szauna résszel, ahol kötelező a meztelenkedés
amin mi totálisan kiakadtunk és felháborodtunk, mert felszólítottak, hogy mi is vetkőzzünk, ha bent akarunk maradni.Gyorsan kijöttünk, nem igazán értettük miért gond ha, fürdőruhában ülünk bent. Ezek nem tudom mit élveznek ezen, de nem is nagyon mentek be 40-50év alattiak.
Leatizia
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
Topik: Obertauern
2009.12.25. 02:32
Dec 6-án voltunk itt snowboardozni.
Szuper volt. Akik szeretik az éjszakai életet csúszás után tökéletes hely. A falu tele van diszkókkal bárokkal,szinte mindenhol van legalább egy magyar felszolgáló,mi nagyon jól szórakoztunk.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Nagyjából mindegy hol a szállás, mert az egész falu körbe van véve felvonókkal. Este meg 10 eur a taxi a központba.
Mi még biztos, hogy visszamegyünk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.