Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

cmd által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (15)Időben csökkenő Időben csökkenő
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2013.02.13. 09:30
Üdv,

Ez most nekem szólt? Elérhetőséget nem tudok, de bármilyen kérdéssel állok rendelkezésre akár itt, akár a kovacs.viktor.75@gmail.com címen

Tisztelettel: Viktor
Előzmény: (Sipiék2 154371)
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2013.02.04. 05:52
Idén is meg fogjuk szervezni az alcsony költségvetésű hétvégi csúszásunkat, február 15-től. Remélem lesz rendesen hó :)
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2012.02.27. 09:00
Háááát az időjárás előrejelzés egy kicsit több mint aggasztó :(
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2012.02.27. 08:04
Sziasztok, Most hétvégén voltunk kint két napot. Az utazás BP-ről cca 4 óra út közbeni megállásokkal, Zólyom és Beszterce között van egy kis autópálya, amire nem javaslom a matrica megvételét (10 euró - 10 napos). Az utak mindenhol nagyon jól járhatóak. Senkit ne szomorítson el, hogy Besztercéig csak nyomokban tartalmaz havat a környezet, Donovaly-tól tél van még mindig. Nagyon régen láttam ennyi havat, és ez szerintem még márciusban is garantálni fogja a jó csúszásokat. Mi egyból a pályára mentünk, mivel elég későn értünk oda, így csak a 4 órás jegyet vettük meg (14€). Az első napon az idő sajnos viszonylag meleg volt, így a pályák állapota nem volt tökéletes, de a buckásódás és a vizes hó ellenére, sehol nem látszódott ki a föld. A megvalósult fejlesztések mind nagyon pozitívak. Az első és legfontosabb, hogy a tetőig négy üléses felvonó van. Ez egy picit lassú, de sorban állás sehol sincs. A leghosszabb idő amit felvonóra vártunk az kb 5 perc volt. A pálya bal oldalán húzódó régi tárcsás felvonó sokkal gyorsabb, bár a katapult szerű indulás a régi. A zárás után a szállásra mentünk. Ez az amit mindenkinek csak javasolni tudok: Dolny Kubin-i kemping faházai. Egy éjszaka 20 euró volt félpanzióval. Mind a vacsora mind a reggeli bőséges volt, míg a faházakban olyan meleg volt, hogy nyitott ablaknál aludtunk. Vasárnap az időjárás bemutatót tartott a kezdő társunknak. A napsütéstől a szakadó hóesésig a plusz 2 foktól a pillanat alatt -4-ig csökkenő hőmérsékletig minden volt. A pályákon viszont az éjszaka és reggel eső porhó fogadott minket.
A térképen jelölt pályák szerintem nem mérvadóak sem színezésileg sem számozásilag, egy erős piros majdnem az összes pálya a tetőn, míg egy nagyon erős kék az alsó részen. Az új nyomvonalak (nekem újak legalább is) nagyon jók, a tetőn folyamatos balra tartást javaslok. A pályán az árak: egy ebéd (egy leves, egy grill kolbász majonézzel, egy sör két szelet torta és egy tea 12€). Ami még feltűnt, hogy zárás után 3db ratrak rakja rendbe a pályát, ami mivel nem túl nagy így elég imponálónak tűnik nekem. A városi pálya (Kuzimnovo) nem megy, pedig sok hó van azon is, de teljesen elhagyatottnak tűnt, amit nagyon sajnálok, mert egy éjszakait be szerettünk volna iktatni.
Összességében, ez a régió teljesen jó alternatívája egy ausztriai hétvégének. Tanulni ideális. A kint hallott pletykák szerint, az északi oldalon is elkezdték a pályák kialakítását, ami már elméletileg jövőre meg fogja duplázni a pályák hosszát.
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2012.02.01. 10:29
Sziasztok, a városi pálya megy? Mit tudtok róla?
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2012.01.17. 10:33
Sziasztok! Volt már valaki ebben a szezonban kint? Tapasztalatok? Változások? Árak? Mi márciusban megyünk már harmadszor, szerintem ár-érték arányban nagyon jó ez a hely... Sajnos a 300+ euró a 3 völgyet elsöpörte...
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.02.09. 10:08
Szia,

Ez kemény nagyon, mi a Solleil-ben voltunk, a tesóm recegett a lécek miatt (lett volna mit elvinni), de az apartmanhoz nálunk is számzáras volt a belépés és én biztonságosnak ítéltem. Fizet a biztosító? Ja és természetesen őszinte résztvétem a lécek miatt :(
Előzmény: (topito 83725)
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.02.08. 11:00
Sziasztok,

Egyetlen kérdésesem lenne, az esti sízés csak pénteken és szombaton megy? Annyira szeretnénk menni 1et hétközben. A Visegrád nem tetszik :(

Üdv
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.02.08. 10:59
Szia,

Melyik részen volt az apartman? Nekünk is mondták, hogy az egyik ismerős ismerőse már járt így Franciaországban. Egy héttel utánnunk voltatok, még nem volt érkezésem beszámolót írni de fogok, és van egy jó pár kép is

Üdv: Cmd
Előzmény: (topito 83551)
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.01.13. 15:58
Sziasztok, Paradiski-n nem tud valaki teszt lehetőséget??
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.01.13. 11:07
Szia, Azért gondoltunk az autóra, mert így felvonó indulástól nyomhatnánk a Les Arcs-ot, vissza már természetesen a Vanoise Expresz-el! Ki nem hagynám! Van egy srác aki jön velünk de nem síel csak relaxál Ő lehetne a sofőr! Miért felejtős szerinted?
Előzmény: (Xero 79772)
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.01.13. 09:19
Szia, Köszönöm ez mindenre kiterjedő volt! A les Arc egy picit necces lesz mert van velünk egy nem túl jó síelő emberke. Lehet h autóval átmegyünk nyitásra inkább!

Nagyon jók a képek is!

Üdv:cmd
Előzmény: (Xero 79680)
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.01.12. 16:32
Sziasztok,

Mint említettem mi jan 23-tól kint leszünk (Soleil), remélem minden rendben lesz. Azt a részt nem ismerem mert ezt a részt még nem síeltem be (Belle Pagne-ban volt a szállás) A települssel szemben van egy kis ellenérzésem, mert a Les Arcs átjáró egy kicsit meszinek tűnik. Van valakinek tapasztalata h mennyi idő alatt lehet átérni?

Üdv: cmd
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.01.07. 14:43
Összegezve senki nem volt még idén! :) Mi jan 23-án megyünk lesz utánna beszámoló! Vki lesz kint akkor?
cmd
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.01.05. 10:53
Sziasztok,

Volt már vki ebben a szezonban itt? Mi jan 23-tól vagyunk kint. Már voltam itt, de érdekel minden új információ

Üdv: Cmd
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.