Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s

Walkie-Talkie tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Walkie-Talkie tapasztalatok
2007.01.01. 14:21
Na, nekem frissek a tapasztalatok, en most karacsonyra, ugyancsak sieles okán, kaptam egy AEG Funky 50 nevezetu csodat, es meg kell hogy mondjam en is nagyon meg vagyok vele elegedve. Eleg sok mindent tud: 5km hatotavolsag (ertsd azt, hogy Obertauernen nem volt olyan hely ahonnan nem tudtunk volna beszelni, mert ott ugye legvonalban az 5km kb befedi az egesz terepet), 8csatorna (ez mindegyiknel alap), csatornakereses (folyamatosan kattog egyik csatornarol a masikra, es ha valamelyiken adast talal, akkor megmutatja, hogy melyik az, es utana tovabb keres, ez arra jo hogy megnezed, hogy pl a szemelyzet melyiket hasznalja, vagy egy ket nagyobb csoport, asszem OT-on a 4est hasznalta a stuff brigad), tud dualwatchot (ez azt jelenti, hogy ket csatornat tud fogni egy idoben, ha tobb csoporttal vagy), tud egy ilyen vox funkciot (ez szerintem egy tok jo funkcio, elmeletileg arra talaltak ki, hogyha a kisbaba felsir, akkor rogton bekapcsol az adas, nem kell megnyomni a gombot, gyakorlatban ez arra jo, hogy neked se kell nyomni a gombot, hanem csak beszelsz, mert erzekeli amikor beszel az ember, es csak akkor ad adast), adtak a ket ado-vevohoz, egy-egy headsetet (nem kell mindig elovenni, mert ugyanugy mint a mobiltelefonoknal a mikrofonon van egy gomb, es azzal lehet beszelni, elo se kell venni), mind2 keszulekhez adtak egy-egy toltot, es hozza valo toltheto elemeket (4db AAA meretu miniceruza akksi, hogy mennyit bir nem tudom, mert egy nap hasznalat utan a toltettseg mero, nem ment lejjebb)

Szoval nekem is csak jo tapasztalatom van ezzel az AEGgal, es lehet veszek meg 1 vagy 2 párt, mert akkor az egesz csaladnal lesz mindenkinel.

Az e-bolton meg is lehet venni: http://www.ebolt.hu/product101166.html

Mindenkinek jo walki-talkie-zást :) Az a legjobb feeling amikor a nemet gyerek keresi az apjat es minden csatornan kiabal :), "Papiiiii wo bist duuu?"

Mindenkinek boldog új hóval teli évet kívánok!

Üdv,
powee
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.