Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Útlemondás tapasztalatok

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.12.24. 16:47
Stani!
Ha csak felnőttek mennénk akkor lehet hogy nem vergődnék! Egyébként 50%-on sem üzemel Hinterglemm ehez képest 100%-ot szeretnének zsebre tenni! (Megszámoltam:22-ből 5pálya üzemel azon az oldalon ahol a szállodánk van!) Úgy gondolom hogy a pályaszállás pontosan azért kerül sokba mert üzemelő pályák mellett fekszik!Ha mindennap kocsikázni vagy buszozni akartam volna akkor lényegesen olcsóbb szálláson foglalok a pályáktól távolabb!Egyébként a TV hiradók szerint elég jelentős a visszamondott foglalások száma!
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.12.24. 15:30
Most már értem miért utasították vissza a hinterglemmi szállásfoglalásunkat januárra :-))

Szerintem van rá esély, hogy perelni fognak, főleg akkor, ha a kiesett bevételüket nem tudják pótolni, vagyis valaki másnak kiadni az utolsó percben. Nem csodálom, hogy dühösek, hiszen lazán kiadhatták volna a szállást, persze benneteket is megértelek, hiszen nagyon limitáltan lehet síelni.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.12.24. 14:08
Azt nem is csodálom, hogy perelni fognak. Ugyanis sízni lehet, ráadásul elég szép számú lift, ill. pálya van már nyitva! Szóval a lemondást nem lehet arra fogni, hogy nincs hó, nincs nyitva stb.
Persze a ti döntésetek ez! Egyébként az ilyen eseteket meglehet a szállásbiztosítás kötésével oldani. Bár, ha jól tudom a szállásbiztosítás inkább azon esetekre van, ha lebetegszel, balesetetszenvedsz, s ehhez orvosi igazolást (látlelettel) tudsz a szállásadó felé felmutatni...
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.12.24. 13:41
A bizonytalan helyzetre való tekintettel úgy döntött a csapatunk,hogy lemondjuk a karácsonyi síelést!Hinterglemm-be mentünk volna,de a szállásunk környékén(Aparthotel-adler)szinte nincs pálya nyitva,és igérni se igértek semmi biztatót.Így viszont kifizetni 4-4.5milliót egy hétre elég nagy luxus lett volna.Kiváncsi volnék hogy ki járt már hasonló cipőben,és mik atapasztalatai.Tudnilik sógorék most fenyegetőznek,hogy perelni fognak bennünket!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.