Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Salzburg Super Ski Card

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Salzburg Super Ski Card
2006.10.02. 09:37
Sziasztok,

Igen már ma reggel próbáltam a netes foglalást és most kezd minden világos lenni bérletvásárlással kapcsolatban. Képet csatolni lehet max. 100K méretben. Bankkártyával is lehet fizetni. Majd november közepén megveszem.

Szerintem 15 napra is megéri a bérlet mert én úgy vagyok vele, hogy más településekre is átmehetsz. Pl. karácsony előtt megyünk Saalbachba és 1-2 napra átmegyek a Schmittenhöhe illetve Kaprunba. Ha ide vennék egy napos bérletet az 36 euró lenne. Ezenkívül karácsony után Schladmingba megyünk és biztos Obertauernt is ki szeretném próbálni. Nem azért mert megunom az egyik helyet hanem azért mert minél több sícentrumot szeretnék kipróbálni. Eddig január végéig 18 sielős nap biztos bejön, ezenkívül ott a március közepe ami egy hét síelés plusz május 1. Igy remélem kijön 30 síelős nap amiért szerintem már érdemes éves bérletet venni. Ezenkívül ha éves bérleted van akkor "muszáj" síelni menni (legalább is ezt mondom az asszonynak), hogy térüljön a bérlet. Tudom ezzel csak magamat hitegetem, de már nyár óta csak azt számolom még hány nap van a síelésig :)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.