Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

eBay tapasztalatok?

ÜZENETEK (54)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stefi05
61 élménybeszámolót írt
61
15 éve tag
2009.02.27. 06:31
Sziasztok,

itt van a letölthető licit program:

http://www.bid-o-matic.org/hp/downloads.php

Magyar fordítás:

http://www.bid-o-matic.org/forum/viewtopic.php?t=449
Stefi05
61 élménybeszámolót írt
61
15 éve tag
2009.02.24. 12:35
-- Ne 1 euroval licitálj, hanem döntsd el, hogy mennyit adsz az adott termékért és csak az utolsó másodpercekben tedd meg a licitet. Lehet, hogy
valamennyivel többet fizetsz (bár nem biztos), és fontos ne legyen kerek szám, tehát 40, 45 storno - nyerőbb a 42 , 47 . Powee-nak igaza van lehet nagyon kedvezően vásárolni, figyelni kell a közelmúltban eladott terméklistát, ill. szombat - vas. mindenki ráér és licitál - hétközben nem pörög annyira, ill. szezon eleje-vége sokkal több a kínálat így többet tudsz válogatni és az árak kedvezőbbek.


üdv Stefi

lejtmenetben minden más :)
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2009.02.24. 11:56
Meg a masik dolog, hogy licitalni az utso 5 percben kell sot annak is inkabb az utolso perceben, mert akkor mennek fel az arak. Ez azert jo mert alapbol ha nem licitalsz, akkor nem arulod el hogy te tobbet is adnal erte, masreszt nem kell feltetlen nagyot ajanlani ha nem muszaly, ezert en mindig az utso 1-2percben jatszom le a dolgot:) Addigra latom hogy hogy alakul a licit, megnezem a penztarcam, es a szerint probalom kijatszani a lapjaimat, kb mint egy poker jatszma:) Es mielott megveszel vmit erdemes megfigyelni ugyanolyan termekek licitjet ami 1-2nappal hamarabb jar le, hogy hogy alakul a licit, mert ha mar ott 3x meghaladja az ertek a te arra a termekre szant penzedet felesleges varni, mert ugyis felfog odaig menni. Olyanokat kell nezni hogy lehetoleg hetkoznap delelott vagy delutan max 3ig jarjon le, esetleg ejfelkor, ilyenkor olcsobb lesz a cucc, mert sokan nem maradnak fent addig, vagy eppen dolgoznak. Sok ilyen dolgot megnezhetsz, ha megfigyelsz par aukcio alakulasat. En mar elegge sok mindent vasaroltam es csak pozitivak a tapasztalatim. Ha van egyeb kerdes ird le.

Üdv,
powee
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
aronik
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2009.02.24. 08:40
Sziasztok!
Én is szeretnék ebay-en vásrolni több dolgot síléceket, bakancsokat stb.. de akárhogy igyekszem mindegy hogy mikor licitálok egy bizonyos illető mindig rátesz +1€ így sose tudok megnyerni 1 licitet sem. Kérlek vka küldjön egy mailt amibe elmagyarázza ezt az automatikus licit dolgot na meg ogy honnan tudom letölteni ezt a programot.
E-mail: somodi.aron-@freemail.hu
Előre is köszönöm mindenkinek!!!
Áron
Árpád75
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2009.01.26. 12:58
Osztrák ebayt javaslom. Nekem csak onnan van tapasztalatom.

Én személyesen vettem át a sílécet minden esetben.

Csináld úgy, hogy a kiutazásod előtt 1-2 héttel kezded el nézni, és ha nyersz a liciten, emailen megbeszéled az eladóval, hogy személyesen veszed át, amikor mész síelni.

Persze nem árt, ha nem 200 km kitérővel lehet csak megközelíteni az árut.
jzoltan
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2008.05.14. 12:43
Sziasztok, szeretnék vásárolni az E-bay-en egy sílécet, de sajna kezdőként a német oldalon nem tudok kiigazodni. Keresek egy segítőkész sporttársat akinek van gyakorlata és tudna/szeretne segíteni a termék megvásárlásban.

Kérem küldjön mailt/smst vagy hívjon és jelentkezem.
Köszönettel:
Juhász Zoltán, 20-494-4766, jzoltan@mailbox.hu
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
2008.02.20. 14:10
Eegy licitprogramot mar lattam, ami eddig szuperül müködött. Az egyik osztrak kollegam ezzel "vadaszik" az ebayen. Ez egy AS400-as alapu grogram semmi grafika vagy ilyesmi de allitolag nagyon szuper. Magara hagyja az ember es megy anelkül, hogy barmit kelljen csinalnod.
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2007.02.10. 11:21
Én is banki átutalással fizettem. 3 nap alatt ott volt a pénz (csütörtökön utltam, kedden kapta meg) és kereken egy hét múlva a DPD kisfurgonja fékezett a ház előtt és hozott egy szép hosszú csomagot. :-)
A banki átutalás sem rizikós csak azt kell megnézni, hogy kitől veszel. Ha azt látod, hogy pl. 2568 sikeres ügylete volt és 100%os a vevői megelégedettségre vonatkozó visszajelzések értéke
akkor nyugodt lehet az ember.
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2007.02.10. 04:59
Belevágtam én is. A banki átutalást választottam/ cc. 10 Eu költségtöblet. A szállítás talán legbiztosabb módja, ha a német vagy osztrák eladó a DPD / német háztól-házig / szállítási módot veszi igénybe és te ezért fizetsz. Cc.15-25 Eu többletért biztonságos gyorsz szállítást lehet kapni pl. síléc szállítására. Nekem Baden-Würtenberg-ből 3 nap alatt érkezett meg a sílécem.
Ricsi
62 élménybeszámolót írt
62
19 éve tag
2006.12.12. 15:11
Elsőnek kérdezd meg az eladót, hogy mi a márkája, és postázza-e magyarországra.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2006.12.12. 13:56
Sziasztok. Segítséget kérnék. ebay-en kinéztem egy olcsó síszemüveget (Blue Matrix) ha valaki tudja, hogy itthon lehet-e kapni kérem írjon ide.( vagy esetleg tudja valaki, hogy ennek mi a hivatalos márkája?) Úgy tudom Magyarországra nem küldik el csomagban. Köszi
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.11.13. 12:51
Mint tudjuk a jó pap is holtig tanul:)
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.11.13. 11:12
Van itt is ilyen, de későn vettem észre, végülis mindegy; azóta sikerült egy sofort&kaufenosat kipipálni
Ricsi
62 élménybeszámolót írt
62
19 éve tag
2006.11.12. 20:27
Októberben sikerült jól bevásárolnom az eBay-en. A legjobb vétel egy új Atomic GS9 150-es léc volt 101,-euróért/2006-os modell/.Uvex bukó szemüveggel alig használt 47,-euró,Atomic 120-as gyerekléc SX8-as 1 szezont használt 52,-euró,Head 39-es női sícipő 4 csattos új 56,-euró.Szállítással semmi gond ,a leghosszabb 1 hét volt.Igaz feleségemmel felváltva ültünk a gép elött, hogy a licitek végén ott legyünk. Sokszor 1-2 euróval ránklicitáltak az utolsó másodpercekben.Jó móka volt. Hasonló sikereket mindenkinek!
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.11.12. 16:36
Az eBay-en még nem vásároltam de a Vaterán már jártam így Én is :)Ezen az oldalon van egy automatikus licit lehetőség ami azt jelenti,hogy a licitáló megad egy maximum összeget és a gép licitál helyetted a megadott értékig de mindíg csak a licit lépcsőnek megfelelően.Így elkerülhető az a malőr,hogy az ember lecsússzon egy jó vételről csupán néhány másodperc miatt.Nem tudom itt nincs valami hasonló lehetőség?
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.11.12. 16:12
Fenébe! az utolsó 20 másodpercben adtam egy licitet, erre amire frissítettem valaki már 50 centtel túllicitált és egyben véget is ért a licit:/
Majd máskor :)
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.10.30. 20:14
Gratulálok! Szerintem nagyon jól jártál. Már én is hetek óta figyelem a léceket...
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.10.30. 19:58
Na, ma meg is érkezett a metron b5:) Mivel az itthoni postához nem mindenki viszonyult pozitívan, így osztrák címet adtam meg, biztos ami biztos:) A kiszállítás kevesebb, mint két hetet vett igénybe. A pluszköltség az egyrészt a postaköltség (biztosított csomag), ami úgy 24 euró volt, ill. az utalás, ami 2,80. Magát a lécet 499 euróért sikerült megvenni, ami egy lényegesen jobb ár, mint pl. az intersport ajánlatai (850-950 euró között). Egyszóval mindenkinek csak tudom ajánlani az ebayt. Csak mindig arra vigyázzatok, hogy az eladó, legyen az maganszemély vagy ebay shop megítélése lehetőleg 90 % felett legyen.
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.10.18. 14:23
Többnyire ilyen napokon szoktam megvenni a sílécet stb. Egyébként nem csak az Intersportnál, hanem a Hervisnél és a Sport Expertsnél is szoktak ilyen akciók lenni! Anno pl a blizzardomat fél áron vettem az Intersportban, pár szezonnal ezelőtt meg az elanom került kb 150 euróval olcsóbba, mint amúgy.
andre13
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.10.18. 09:46
Sziasztok!

Ismerőseimmel együtt eddig 8 pár sílécet vettünk az ebay-en. Egyikkel sem volt semmi gond.
Ide másolom az utolsó rendelés termékszámát, mindenki eldöntheti, h. jó áron van-e: Artikelnummer: 200028747817
Az ebay.de-n ezt a számot üssétek be a keresőbe.
Az utalás itthonról 4000 Ft is lehet, Ausztriából Németországba 2,80 Euro. Tapasztalatunk szerint nagyon jó áron lehet vásárolni. / Nagyon sok egyéb terméket is onnan rendeltem, a házimozitól a Spyder kabátig/. Tény, h. van német szállítási címem, ahova havonta megyek.
De mindenképpen érdemes megnézni az ausztriai akciókat is. Pl: Hétfőn, 23-án /itthon munkaszünet/ az EYBL-ben / https://www.eybl.at / 200 euro lesz az Atomic SL9 Device 311 kötéssel. Az Ebay-en 300 a fix ára. Spyder Challange kabát is 200 Euro lesz a jövő héten.
Tavasszal 45 Euro volt az ebay-n egy pár Oxygen soft board cipő, Step-in kötéssel együtt.
Jó vásárlást, és síelést!
Minden tippet örömmel fogadok. Különös tekintettel téli sítáborok, elsősorban Ausztriában.
Köszi!
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.