Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Flachau - Wagrain - Alpendorf
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Tauernresidence Radstadt - új apartmanok közös wellness részleggel Radstadt közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Myrtill1
22 élménybeszámolót írt
22
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Flachau - Wagrain - Alpendorf
2005.03.27. 13:22
Hát senki nem volt Flachauban!?
március 12-én indultunk (errefelé még nem jártunk télen), s előtte szerettem volna vmi infót szerezni a területről, de semmit sem találtam (gondolok itt élménybeszámolókra, pályavéleményekre, stb., de sehol semmi - nem volt túl sok időm akkoriban a netezésre, lehet, hogy ez volt a gond -, a hivatalos weboldalt megtaláltam, de azért az egészen más, mint a személyes benyomások). Útra keltünk, s 1 gyönyörű hetet töltöttünk a Sportwelt Amadé körzetben. Csak pozitívumokat mondhatok a helyről, pályákról, szállásról, kajáldákról. Valószínűleg az is közrejátszik ebben, hogy fantasztikusan jó havunk volt, 1. este még ráadásként esett 10 cm friss, aztán másnap elvonult a front, kitisztult az idő, aztán mindent bele! Meglehetősen nagy pályarendszer, Salzburg alatt kb. 40-50 km-nyire, Ratstadtól egészen St. Johann in Pongauig terjed, ez közúton kb. 70-80 km lenne. Nekünk Flachauban volt a pályaszállásunk, onnan indultunk minden nap másfelé. A pályák nagyon jól összekötöttek, meglehetősen hosszúak, s mindenki megtalálja a kedvére és tudásának megfelelőt. Zöme kék és piros pálya, de feketék is vannak szép számmal. Nagyon sok kezdő is itt sajátítja el a síelés tudományát, tehát nekik is megfelelő hely, főleg a Flachau feletti szelíd lankák alkalmasak a kezdőknek. Flachauwinkelben elég komoly félcső is van. Sokan voltunk, de a hatalmas területen eloszlott a tömeg, még a reggeli induláskor sem kellett 1 percnél többet "pingvinezni", napközben meg egyáltalán nem kellett várakozni. Ha kicsit több időm lesz, képeket is rakok fel, az időjárás szépsége miatt nagyon jókat lehetett fotózni.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.