Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sícipő vásárlás - megint Dachsteint? Segítsetek!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dzsepettó
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sícipő vásárlás - megint Dachsteint? Segítsetek!
2004.11.26. 09:59

Kösz a hozzászólásokat!

Elég rég óta síelek, igaz, általában csak egy hetet egy évben, főleg anyagi okokból. És főleg anyagi okokból nem vásároltam eddig saját cuccot, meg azért, mert évi egy hétért szerintem nem érdemes. Inkább mindenfélét béreltem, hogy kipróbáljam, hogy ha majd vásárolok, akkor tudjam, hogy mit akarok. Eddig csak egy használt bakancsot vettem, ami végül is jól vált be, viszont kicsit már lestrapálódott, hajszálrepedés szerű vonalak jelentek meg rajta, amik aggasztanak, meg különben is úgy gondoltam, most már megérett az idő egy újra, ami az enyém lesz, amit én taposok ki, hiszen a baki ugye talán a legszemélyesebb eszköz, amit síeléskor használsz (a léc meg a bot nem "taposódik ki"). És ha már veszek, akkor nem 1-2 évre, ezért talán túl sokat filózok azon, hogy jó lesz-e, vagy nem. De hát én is tudom, hogy előre a kutya se tudja.
A kérdésem, ezért igazából csak az volt, hogy egy ilyen bélés mennyit tud tágulni-szűkülni? Köszi a válaszokat, megnyugodtam, és meg fogom próbálni kitaposni, mivel sehol sem nyomott (voltam benne eleget, az utóbbi napokban már a boltban töltöm a kb. másfél-kétórásra nyúló, síbakancspróbává alakult ebédszünetem...), csak elöl volt nagyon szűk és az én körömágyaim meglehetősen érzékenyek..., de hát majd kiszenvedem, míg helyük lesz.

Na, kösz mégegyszer a bíztatást!

facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.