Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Galtür- Alpenhaus Salner - Ahol NE foglalj szállást

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
timi0527
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2014.02.04. 10:46
http://alpenhaus.salner.galtuer.at/

Nem mocskolódni szeretnék, hanem segíteni, hogy lehetőleg minél kevesebben járjanak úgy, mint mi...
A fent belinkelt panzióban lett volna szállásunk, amelyet 2 hónappal ezelőtt le is foglaltunk, majd a leendő érkezés előtt 3 (!) nappal felhívtak, hogy mégsem tudunk menni, mert egy csoport érkezik akkor, és nem lesz már üres szobájuk így. Hiába akadékoskodtam, hogy már mikor lefoglaltuk a szállást, és nem olyan egyszerű mindkettőnknek szabit kivenni csak úgy, kérték, hogy módosítsunk az időponton.
Megköszöntem a "kedvességüket", és letettem a telefont. Ráadásul a foglalásunk akkor lett volna, amikor Alsó-Ausztria tartományban egy hetes síszünet kezdődött, így Galtürben már nem is találtunk szállást, máshova kellett mennünk.
Végül persze csodás napokat töltöttünk Ausztriában, a kezdeti nehézségek ellenére.
Így már biztos, hogy mindig csak a megbízható szálláskereső portálokon fogok keresni, még ha úgy drágább is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.