Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síovis oktatás magyarul

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kori
15 élménybeszámolót írt
15
19 éve tag
2009.11.02. 11:26
Szia Ákos

Kiscsoportos( max 6 fő / csoport) gyerekcentrikus sítáborokat szervezünk a tél folyamán Ausztriába és Olaszországba. A síelés után a gyerekeknek és a felnőtteknek is tartunk programokat ( rajzverseny, gyerekdiszkó, éjszakai szánkózás, felnőtteknek póker, borkostoló). A gyerekek és a felnőttek is igen jól szokták magukat érezni...

Ajánlanám a honlapunkat, ott megtalálod a programjainkat. A táborok még bővülnek, emailben tudok küldeni infót a bővített programokról.


https://www.freerideclub.hu

Üdv: Kori
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2009.11.02. 11:23
Sziasztok,

Köszönöm a tippeket, főleg Zsolt és Stani ajánlatai tetszenek, talán, mert az általuk megadott régiókat szeretem, Lungauban már több alkalommal is voltunk (OT, Fanninberg, Speireck, Katschi).

Ákos
Burgyán Péter
74 élménybeszámolót írt
74
17 éve tag
2009.11.02. 11:14
Szia Ákos!

Olaszországban Sappadán , magyar nyelvű síovi, sízés utáni gyermekprogramok , óriási havas vidámpark (Nevelandia) és ingyenes felszerelés várja a gyerkőcöket.

https://www.sitanoda.hu
Tihanyi Zsolt, Kalandbázis
172 élménybeszámolót írt
172
17 éve tag
2009.11.02. 10:15
Szia Ákos!

Több éve Ausztriában dolgozom síoktatóként, a tavalyi szezon óta a bázisom Obertauern.
Kiváló terep síelésre, jól kiépített gyerekpályákkal. Persze igény szerint más terepekre is szívesen megyek.
Várom hívásodat.

Üdv:
Zsolt
304750350
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2009.11.01. 20:49
Sziasztok,
Tippeket várnék, hogy hová vihetnénk 3 éves kislányunkat ismerkedni a síeléssel, ahol magyar nyelven oktatják illetve foglalkoznak vele, amíg mi szülők is hódolhatunk a síelésnek. Amennyiben lehet konkrétumokat várnék (telefonszám, weboldal, mail cím stb.).
Segítségeteket előre is köszönöm.
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2006.11.06. 22:25
Kösz az infókat. Végül szilveszter lesz Hockhar-on, ahol az ovistól a snowboardosig, mindenki megtalálja majd a magáét.
Vécsey Zsolt
275 élménybeszámolót írt
275
21 éve tag
2006.11.06. 12:33
Az az igazság, hogy Szombathelyről szoktak menni előzetes megbeszélés alapján az oktatók.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.11.06. 10:31
Én nem tudok (tudtam) arról, hogy a Joglland területén üzemelő két siiskola bármelyikében is lenne magyar síoktató. Egyébként a Dorflift nem sértés, hanem egyfajta besorolás. Mondhattam volna Pimperliskigebietet is. St Jakobon magam is voltam és kellemes kis hely,ráadásul olcsóbb mint a mátrai Sípark (nem röhej?....)
Vécsey Zsolt
275 élménybeszámolót írt
275
21 éve tag
2006.11.05. 22:22
Természetesen van magyar nyelvű síoktatás Jogllandon. Az alábbi oldalon további információkat találtok arról, kik tudnak ebben segíteni. A "Dorflift" elnevezést nem találom sértőnek és gondolom az a pár EZER magyar sem, aki télen rendszeresen itt síel. Az ár/érték arány megfelelő. Napi bérlet 16 eruo, de 10-13 euro között is be lehet szerezni !
https://sielok.hu/rovat/egyeb/cikk/joglland/
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.11.04. 12:50
Tudtommal St Coronán és/vagy Mönichkirchenen van. Joglland síterepein eléggé esélytelennek látom a magyar síoktatást, mivel ezek kis "Dorfliftek", ill. nem sok magyar jár ezekre a helyekre.
Mirrmurr
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2006.11.01. 21:34
Mi is ilyen síovit keresünk. Vas megyéből ruccannánk ki elég gyakran, van a Joggland nevű kis síterep. Ott van síovi is. CSak sajnos úgy tudom, hogy nincs magyar nyelvű oktatás. Bár úgy hallottam, hogy Szombathelyről jár ki oda magyar síoktató..
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2006.10.31. 13:34
Pici gyerekes barátokkal mennénk hosszú hétvégére közelbe, ahol a 3 éves csöpp szakember felügyelete mellett kipróbálhatja a síelést. Tudtok valamit ajánlani?
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2006.01.17. 19:21
Kész. :) Befertőzted valamivel, amiből sose fog kigyógyulni. :DDD
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.17. 13:55
Sziasztok!
Nem vagyok egy Bill Gates,azért a képeket átküldöm magamnak emailben és a mellékletet az asztalra elmentve egyszerűen bszúrom az üzenetben.
A vasárnapi ebédnél a következőket mondta a lányom:"Apa,már csak 3-at alszunk és megyünk síelni,ugye?"


Ákos
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2006.01.16. 12:30
Azért a kép elküldése előtt célszerű a tartalmát lekicsinyíteni.Az egyik módszer: ha Windows-t használsz, hogy az üzenet előtt az elküldendő képre kattintva a program felajálja, az email-mellékletként való elküldést. Ezt elfogadva a gépi levél mellékletét kimentve, hozzájutsz olyan képmérethez, amit a david által elmondott mellékletcsatolással elindíthatsz.
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2006.01.16. 12:24
Megírod az üzenetet, elküldöd. Ezután klikk az elküldött üzenet fejlécében a "melléklet hozzáadása" linkre.
TZoli
1158 élménybeszámolót írt
1158
20 éve tag
2006.01.16. 12:20
Nagyon jók a képek, de áruld már el, hogy teszed fel őket?
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.01.15. 13:52
"Apa mégegyszer,jó?"

Ezekkel a szavakkal remélhetőleg elkezdődött az egész életre szóló sí-szerelem:-))
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.15. 10:01
Sziasztok!

Túléltük az első találkozást a hóval síléceken.Wenigzellben voltunk.Rengeteg gyerekkel és tanulóval találkoztunk.Nagyon jó idő volt.
Az első néhány méter húzás vonás után úgy döntöttem,hogy felmegyünk a gyerekpálya tetejére a babylifttel.Maradjunk annyiban,hogy felértünk.Írány a lejtő.De,hogy fogjam a gyereket?Volt egy két verzió.Hónalj,kézfejek,derék.Valahogy mindig hátradölt.Egy óra szencsétlenkedés után a pálya alján segítette egy magyar lány(talán oktató),hogy ha jövünk le,akkor fogja meg a térdét a lányom.Csodák csodájára ezzel a módszerrel sokkal jobban,ment az egész.Már csak néha kellet hozzáérnem,ment magától,mint egy kisangyal.Persze felfeké még segíttte,de már csak a térdemme,hogy ne csússzon vissza.Hogy élvezte-e?
Szerintem nagyon,mert ahogy leértünk,már mondta is:"Apa mégegyszer,jó?"
Mindent összevetve nagyon jól éreztük magunkat.Ennyi magyarral még egy pályán se találkoztam.Ahogy elindultunk haza,már aludt is,mint a bunda.Autóztunk 580 km-t,jegyet nem kellett venni,ettünk-ittunk,kint voltunk a jólevegőn.Egyszóval szuper volt.
Köszönet mindenkinek,aki segített.

Ákos
Kep-1374.jpg
Kep-1362.jpg
Kep-1355.jpg
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.13. 18:44
Szia Edit!
Szia Kedves Mindenki aki írt.
Holnap Ausztriába megyünk Wenigzellbe,ahol teljesen ingyen van a gyerekpálya és a babylift(még nekem is)és a parkoló ott van a pályától 15 m-re.Első alkalommal ez is megteszi.
Ha tetszik neki,akkor a következő állomás Maribor lesz,mert erről a zöld pályárol még nem hallottam és azt is ki szeretném próbálni.Vasárnap csatolom a képeket és beszámolok,hogy mit szólt hozzá Imola.Így hívják a lányom.Izgulok nagyon.Szorítsatok,hogy megkedvelje ő is a síelést.Már nagyon várja.

Sziasztok.

Ákos
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.