Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Fahrnberger - Nyári szünet kedvezménykártyával - 4 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
retekba
26 élménybeszámolót írt
26
5 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hochkar
2019.03.16. 22:41
Március 15-én voltam fent a Hochkaron. Sokan voltunk magyarok, de sorbanállás nem volt. Az időjárás kellemetlen, 900m felett hóesés, alatta eső. 1400m-en hó, hideg és olyan szél, hogy a 2-es kéken megállított. 1-es kék ramaty állapotban, fent is és lent is buckás már 10-kor, szvsz ratrakot nem látott. Fent 10-20m-es látótávolságot engedő ködben gyerekük után ordibáló szülők, lent vízszintes hófúvás. Egyedül a piros 4-es és 10-es értékelhető, de azok is kezeletlenek. A pályák nagy részén a kommunikált 3m hó valójában jégtömb, amire ráhordták a 20-40cm havat. Másnap is visszamentem, de már 1400-on is az eső esett és fújt a szél. Feladtam és átmentem az Öcsire, ahol szintén esett és rommá olvasztotta a pályákat, de nem fúj a szél annyira. Itt napközben is ment a ratrak, próbálták a latyakos trutymót pályává simítani. Öcsin 800m-en max 25-30cm összeolvadt hó van a kommunikált 100cm helyett. Egyik síterep sem nyerte el a tetszésem, de talán jó hóban az Öcsire visszamennék. Hochkar nekem nem jött be.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.