Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Apróhirdetővel kapcsolatos kérdések és válaszok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Apróhirdetővel kapcsolatos kérdések és válaszok
2008.12.15. 22:32
Mint már leírtam a gazdasági részével nem is kívántam vitatkozni,mivel az minden épeszű ember számára nyilvánvaló hogy egy ilyen honlappal azért dolgozik valaki hogy profitáljon is belőle.
Másrészről én nem szólítottam meg senkit név szerint ("Akinek nem inge gatyája,ne vegye magára!)csupán arra lettem volna kiváncsi hogy a morálra és az etikára oly kényesen ügyelő fórumtársaim számára miért szinpatikusabb a mostani rendszer? (Természetesen az üzemeltetők gazdasági érdekeitől eltekintve!)Mert azért azt neked is el kell ismerned hogy az előző hozzászólásomban említett huszas hirdetési blokkok a sokat ostorozott rendszerben nem voltak jellemzőek.Számomra sokkal visszatetszőbb annak a víziója ,hogy ha ezután keresnék valamit akkor valóban több oldal kereskedői hirdetésen kell átmenjek hogy találjak pár valódi apróhirdetést.Nos,erről mi a vélemény?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.