Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Apróhirdetővel kapcsolatos kérdések és válaszok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Apróhirdetővel kapcsolatos kérdések és válaszok
2008.12.15. 19:35
Félreértések elkerülése végett,a ti álláspontotokat makszimálisan megértem sőt aláírom.(De szerintem erre utaltam is!) Amit írtam azt azoknak szántam akik fogadatlan prókátorként ostorozták azokat akik időről időre jobbnál jobb felszereléseket hirdettek, ráadásul kedvező áron,de nem webáruházi mennyiségben.Nyilván ha ezt ezután plusz pénzért tehetik meg akkor ez árnövelő tényező,ami a sielőknek mint potenciális vevőknek nem jó.Mindenesetre akik itt az igazság bajnokaiként tetszelegtek azok nyilván most örülnek.Mivel nyomon követtem a véleményeiket és indokaikat , azért lennék kiváncsi arra hogy ehhez a rendszerhez mit szólnak. Egyébként az újat és a használtat nem tudom külön venni mert ha keresek akkor jó dolgot keresek jó áron és nem használtat vagy újat.Ha a webáruházak kínálatában akartam keresgélni azt eddig is megtehettem a szaküzletek menüpont alatt.Az új rendszer arra lett jó hogy a nagyok huszasával dobálhatják be a hirdetéseiket az apróba jó pénzért.Ezzel természetesen közgazdaságtanilag nincs bajom de az apró az apró jellegét most veszítette el igazán.(Eddig azért egy hirdetőnek húsz hirdetését nem olvastam egymás alatt!)Most miért nem ágálnak az igazságbajnokok a dúródásról?
Nektek természetesen további jó munkát és sikeres üzleti évet kivánok!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.