Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Alpl

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2012.12.26. 14:10
Kedves Péter,

2008-ban írtál nekem a ALPL nevű helyről. írtad, hogy egyik kedvenc helyed. Akkor nem jutottunk el, mert bokasérülést szenvedtem, és utána következő években szültem :). Most megint felmerült ez a hely, (ezúttal gyerekekkel mennénk van egy 1 éves és egy 4 éves kisfiúnk). Tudnál esetleg valami jó szállástippet ajánlani? eléggé árérzékenyek vagyunk, minden jó ajánlatnak örülünk! szerinted ott találunk magyar oktatót 4 éves kisfiúnknak? Köszi előre is! Blanka
Előzmény: (peter08 45149)
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2008.01.15. 14:59
Nagyon köszönöm a kis tájékoztatást.
remélem, hogy jól fog telni, nagyon várom már :) szerintem át fogunk ugorni a javasolt helyre is :)
ha még bárkinek van valamilyen tapasztalata, szívesen veszem. emailt pedig az fblanka@yahoo.com-ra várok :)
köszönöm
peter08
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
2008.01.15. 11:24
Blankusz,
Ez egy családi hely, nekem az egyik kedvenc közeli pályám, bár már kissé kinőttük. Több különbözö, de nem hosszú pályából álló rendszer, csak húzós liftekkel. Zsúfoltságot még sose láttam itt (1-2 óra kivételével most a két ünnep között, akkor viszont Semmeringen hoszabb volt a várakozási idő, mint amennyi idő alatt átértünk erre a pályára + fél óra sielés! Fél napos bérlet van, és a kasszában magyarul is beszélnek, hütték nem drágák. A közelben van Hauereck, ott kevesebb, de hosszabb pálya van, és ülős felvonó is van. 3 napba belefér, hogy oda is átugorjatok, érdemes. A pályákat kezelik. Vannak oktatásra, kezdésre ideális szakaszai.
Üdv, P
Vécsey Zsolt
275 élménybeszámolót írt
275
21 éve tag
2008.01.15. 10:03
van nehany tippem emailban vagy telefonon udv zsolt
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2008.01.15. 08:02
Sziasztok!

némi infora lenne szükségem ezt a sípályát illetően. Februárban megyünk oda 3 napra, érdekelnek a lehetőségek,mennyire hóbiztos? nagyon sokan szoktak lenni? van-e fél napos jegy (valószínű első nap dél körül érünk oda)? éttermek mennyire drágák?
volt már valaki arrafele?
mint tapasztalat megírását szívesen veszem! előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.