Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Arieseni - Aranyos

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csaba.orban
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Arieseni - Aranyos
2005.11.17. 11:16
Én tavaly voltam kint elöször sízni Romániába , Arra gondoltunk hogy olcsó illetve valami vadra vágytunk . Kimentünk és egy iszonyatosan szép tályra értünk ahol ment az élet és tele svédekel meg norvég meg dán turistákal . Ez nyíregyházától kb 120 130 km-re van , budapestől 310 320 . Oriási hó mennyiség várt ránk . Kb 2.5 3 méter helyenként még akár 4 méter is . ez Nagybányától 7 km a pályarendszer és amint megtudtuk 10 milió euronyi pénzt tapsoltak el a pályarendszerre és vadi új az egész . Pl a szobát mi avatuk fel . 80 euro volt az apartman amiben 4-en elfértünk és még szauna és fitnesz terem is volt . tömeg nincs .. . és sorba állás se . hétközbe iszonyat nagy a csend de 4 személynél beinditják a felvonot ami természetesen francia felvonó . Egyik pálya ami piros az kb 5 km mit a fekete az 6 és van egy olyan variáció is hogy körbe lejösz az erdöbe ami nagyon gyönyörü ott meg 12 km ... ratak van hóágyú is dehát az utobbi azt nem igazán használják mert hó az van
nekem pozitiv románia és kimegyek idén is pl két hét mulva egy hétvégére
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.