Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eligazodás a fórumban topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2010.11.30. 12:56
Igen, boncolgasd légyszi, mert akkor értem meg, hogy mi is a probléma, és hogyan lehetne ezen javítani.

Szóval Murau fórumát keresed.

Murau oldaláról:
https://sielok.hu/siterep/kreischberg/
közvetlen link vezet a fórumába csak a 'Fórum' linkre kell kattintani.

Más módszer:
Ha a Murauval kapcsolatos topikokat keresed, beírod a fórum keresőbe, hogy 'Murau'. Nincs túl sok találat, és azonnal látod, hogy melyik a neked leginkább megfelelő.
Az általam beállított keresés:
Keresőszó: murau
Keresés ebben: csak témák
Eredmény rendezése: dátum csökkenő
Témakörönként csak egy üzenet listázása

Összesen 6 találat van.

Ebből nagyon gyorsan rá lehet találni számodra az igazira.

Esetleg más, amit nehezen találsz meg?
Előzmény: (csabor 95185)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.11.30. 12:23
Ez nem ér! Kivánságlista, s még meg is mondjam hogyan akarom? Ez azért túlzás.

Szerintem nagyon sok fórumtéma van, s számuk egyre növekszik.

Például beirom a keresőbe azt hogy Murau, mert mondjuk azzal kapcsolatos dolgot szeretnék írni.
Jobb felső sarok első 50 találatban a következő fórumtémák szerepelnek: Utitárskeresés, Szlovákia, Versenyek, versenyzők. Ebből tudok döntést hozni hova írjak?

Keresés a fórumban Murau kérdésre kihoz egy sereg infót, de nem szerepelnek benne érthetően a muraus fórumtémák. Elveszek a képek, szállásajánlatok és egyebek rengetegében.

Végignézve a korántsem kevés Ausztriával kapcsolatos bejegyzést találok 5 Murauval kapcsolatos témát.

Tehát ha írni akarok valamit Murauról, akkor nem keresek hanem nyitok egy új topicot.

Másrészről vannak olyan fórum témák amik már aktualitásukat vesztették, vagy hosszú évek óta nem írtak beléjük semmit. Minek tárolni feleslegesen, s növelni a fórum bonyolultságát? Érdekel engem az, hogy 2005 egyik hét végéjén ki szervezett síelést Murauba?

Valahogy egyszerűsíteni, áttekinthetővé szeretném tenni a fórumot. (mint kívánság)

Ha nem érthető amit írtam (más szóval is el lehet játszani), akkor még boncolgatom a témát.


Csabor
Előzmény: (zadmin 95161)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2010.11.30. 09:40
Elmeséled, hogy pontosan mire gondolsz?
Meg egy példát is hozhantál (vagy többet).

Két eszközünk is van, ha valamit meg akarsz találni a fórumban.

Az egyik a szájt kereső, ami jobb felül van.
Beírsz bármit, és nagy valséggel a találati listában megtalálod.

A másik a fórum kereső, mely arra is lehetőséget ad, hogy csak a topikokban/témákban keress, ebben is nagy valséggel megtalálod.

(Azért szeretnék példát kérni, hogy letesztelhessem, hogy igaz-e amit írok.)
Előzmény: (csabor 95115)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.11.29. 21:40
Nem lehetne csinálni egy topic "térképet"?
Nagyon sok a topic, s sokszor nyit valaki olyant amilyenhez hasonló már létezik. A jelenlegi módszerrel az ember nem nézi vissza a néhány oldallal odébb lévő topic címeket.
Bocs, de én ilyen lusta vagyok.

Csabor
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.