Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelés lakóautóval topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.04.09. 20:53
Lassan egy éve foglalkoztat engem is a gondolat, hogy kihúzzam télire a lakókocsimat. Telente kihasználatlan, elég nagy, majd 7 méteres. Most márciusban el is mentem megnézni az egyik radstadti kempinget. A kétségeim tovább fokozódtak. A mellékhelységekben penetráns büdös szag fogadott. Ezt nem gondoltam volna egy osztrák kempingről. Biztosan nem általános, de megdöbbentett. Továbbá azt látom, hogy nagyon komoly téli felszereléssel vannak ellátva a lakókocsik. Dupla tető, üvegfalú előkertek, szóval nagyon komoly felszerelések. Ezekre nyáron természetesen semmi szükség, de elgondolkodtatott, hogy nem véletlen az ilyen előkészületek. Az tiszta, hogy kell egy téli elősátor, a nyári összerogyna a hó alatt, de lehet, nem elég.
Biztos lesz pár kérdésem még, mert tényleg gondolkodom rajta. Ez a radstadti kemping pedig tök jó helyen van, elérhető közelségben 8-10 pályarendszer: Flachau, Zauchensee, Gastein, Schladming, Hochkönig és a helyi kedvenc Radstadt.
Előzmény: (Szab 88758)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.04.09. 11:59
Közeleg a szezon vége megcsináltam a végelszámolást. 85 síelt nap októbertől-márciusig. (Lányom jóval 100 felett). 620 Eur a szezonhely, 220 Eur áramhasználat, 80 Eur zuhanyhasználat, 11 gázpalack, 325 Eur, 5 főre+ 2 kutya. Összesen: 1.246,- Eur. (Síbérletekre összesen 750,- Eur.) Ez szállásárra vetítve 2,93 Eur/fő/napra jön ki. Ha apartmanba laktunk volna ennyit, az pontosan a 10.625,-Eur lett volna, tehát elmondhatom, hogy már behozta az árát a lakó. És most jön a nyári szezon...:) Összefoglalva nagyon jól éreztük magunkat benne. A sok cucc miatt ennél kisebb lakó (LMC 610, 640 cm-es lakótér)nagyon sok kompromisszumot kívánna. A korszerű fűtésrendszernek köszönhetően 20-70 perc alatt fel lehetett fűteni -8 fokról is +20-ra. Szóval minden fanatikusnak ajánlom, mert tényleg komfortosan, jól lehet végig síelni egy szezont.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.