Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kékestető topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.07. 21:27
Sziasztok!
Én nem vagyok egy támadó embertípus, sokminden észszerű dolgot megértek, és nagyon optimistán állok hozzá mindenhez. Tiszteletem azoknak, akik bevállalják sípálya működtetését Mo.-n. Nem szeretem M.szentistvánt, de látva őket és Eplény példáját, azt mondom kis hazánkban is lehet ezt másképp csinálni. Most viszont ezen nagyon-nagyon bepöccentem. Ki a szösz az, aki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a felvonók? Mert akkor sokan vannak? Senki ne sértődjön meg, de nekem ez gusztustalan. Mi más ez, ha nem brutális profitorientáltság...de legyen ez is okés...csak legyen érte valami cserébe. Pl. fejlesztések... 3 vagy 4 éve mikor utoljára nyitva volt a pálya teljes hosszában, akkor miért mentek hétköznap is a buszok?????
Bocsi mindenkitől, aki másképp gondolja, ez az én véleményem, ami most nagyon kikívánkozott. Lehet holnap reggel másképp gondolom majd.
Előzmény: (kócos 83581)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2010.02.07. 16:23
A honlapukról:"Hétközben a síautóbuszok nem közlekednek, terveink szerint jövő hét végén ismét síelhető lesz a sípálya teljes hosszába és közlekedni fognak a síautóbuszok!"
Előzmény: (kócos 83573)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2010.02.07. 13:39
A Veronikát holnap nem érinthetjük? Csak felfelé és mellette?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.