Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus-járvány topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2021.11.18. 14:15
A bátraknak biztosan jobb lesz?
coronavirus-data-explorer.png
coronavirus-data-explorer-1.png
bouquetk
387 élménybeszámolót írt
387
12 éve tag
2021.11.18. 09:16
Na most szarták össze magukat az osztrákok.
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
2021.11.18. 01:04
+1.
Nagyot nevettem, de tudom, hogy teljesen komolyan gondoltad és tulajdonképpen teljesen egyetértek. A baj az, (és ne legyen igazam, de) az eddigi két síelési szezonban a sok hülye annyira másolta egymást, hogy nem mertek nem szigorítani, amikor a másik ország szigorítást (pl. határzárat) vezetett be. Nagyon haragszom Merkel Muttira is, aki elsőként böffentette el (az ischgli beerpongból kiindulva), hogy a síterepeket nem szabad kinyitni. Nem is mert kinyitni egyik EU-s ország sem.
Azt nem értem, hogy miért a síelés és a síturizmus a sötét ló és a tiltott gyümölcs minden évben, miért ezen verik el a port. Amikor több száz hektáron van szétszórva pár ezer ember, az miért veszélyes? Persze a hütték és a kabinos liftek nagyobb veszélyt jelenthetnek, de ezt már a legelejétől kezdve is lehetett volna maszkviselési szabályokkal kezelni. Értem én, hogy az alacsonyabb hőmérséklet meg a D vitamin hiánya kedvez a vírusnak, de ez akkor is nonszensz. Nem tudom elképzelni, hogy harmadszorra is olyan hülye legyen az emberiség, hogy 3 (bármilyen, de ugye lehetőleg nyugati) oltással se lehessen hódolni ennek a nagyszerű, szabadtéri sportnak és padlóra küldjenek egy ilyen sikeres gazdasági ágazatot.
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2021.11.17. 22:30
A legújabb hírek szerint már az újabb teljes országos lockdownt fontolgatják az osztrákok. Ha így lesz, a magam részéről végeztem azzal az országgal! Gyáva népnek nincs hazája!!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.