Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hova menjek síelni novemberben? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2018.11.12. 08:47
Obergurglban nincs sok hó jelenleg, bár nov 15-én valóban nyitnak, de csak fenti pár lifttel.

Ha már valaki Magyarországról eddig elautózna az inkább menjen tovább az olaszok felé, Soldaban hibátlan minden és nagyságrendekkel több a hó, mint Tirolban.

Hozzáteszem, pályasíre jelenleg az osztrák gleccsereken optimálisak a viszonyok !
Előzmény: (RM 201767)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2018.11.10. 06:24
Éveken keresztül jártunk Mölltal-ra nov végén (az volt a szezonnyitónk) de egyetlen alkalomra sem emlékszem, hogy lett volna egyetlen hétvégénk, mikor végig jó időnk van. Az a ködben botorkálás igencsak valós alternatíva!
Előzmény: (RM 201767)
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2018.11.09. 22:36
Esetleg Mölltalt is érdemes megnézni, gopass-szal olcsó a napijegy és nincs sokkal messzebb mint Kaprun. (Időjárás előrejelzést és havat azért nézegetném. Csak utolsó pillanatban foglalnék szállást. Nehogy ködben botorkálás legyen a kaland vége ...)

Távolabb Sölden és Obergurgl-Hochgurgl jó lehet szerintem. Elvben Obergurgl nov 15-én nyit. (https://www.bergfex.at/oesterreich/saisonstart/) Gurglben nem volt annó tömeg dec. elején, mert az már "lecsapódott" a völgyben előtte lévő Söldenben.

Kaprunban lehetnek nagyon sokan, ha más salzburgi terep nem nyit ki addig és jó drága síbérlettel lehet tolongani ...
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.