Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Arieseni - Aranyos topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Anksu
22 élménybeszámolót írt
22
10 éve tag
2015.01.06. 21:51
koszi szepen az infot. meg annyit h olyan vajon lehet h csak bakancsberles? deszkat szereztunk mar csak egy 44-45os bakancs kene hozza. kaucio van? ilyen napi jegy nincs a felvonora?
Előzmény: (codyfiu 176723)
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2015.01.01. 13:28
Snowboard felszerelést a pálya aljában levő síkölcsönző bódékban lehet bérelni, a pályától kb 20 méterre :)
Snowbikeot szerintem tudod használni, persze ez csak tipp. Az új pályán vannak pályafelügyelők és az hasonlóan működik mint egy nyugati pálya, ott kérdezd meg a liftkezelőket, román nyelvtudás előny, bár néhány beszél magyarul. A két régi pályán viszont kb a kutyát se érdekli mit csinálsz, fizetsz a felvonóért oszt részükről be is van fejezve a történet. Pár éve saját szememmel láttam, hogy a kis pályán, természetesen teljes üzem mellett, itt ugye főleg gyerekek, kezdők síelnek, motorosszánnal felvontattak a pálya tetejére egy nagy felfújható fánkot három kövér tag beleült az egyik fújt egy sípot és így száguldottak le, én két embert láttam aki nem tudott félreállni, őket fék nem lévén teljes sebességgel gázoltak el, szerencsétlenek lepattantak és elterültek a hóban. Szóval szerintem használhatod a snowbikeot :) De gondolom az előbbi kiváltság csak a pálya tulajának és gátlástalan haverjainak jár.
pocsajilaci
2 élménybeszámolót írt
2
9 éve tag
2014.12.31. 16:06
Sziasztok!
Tudja -e valaki, hogy az aranyosi sípályán lehet-e snowbikét használni ?
Köszönöm a választ .
Üdv. Laci.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.