Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Salzburg Super Ski Card topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2014.05.12. 19:35
Akkor nálad nem kérdés, hanem kötelező választás ez az SSSC kártya:)

Mi is Bauernhof lakók vagyunk, amikor ezekre a csodálatos osztrák helyszínekre eljutunk. Először csak az anyagiak miatt eset ezekre a "paraszt udvarokra" a választás, aztán az ember rájön - főként az állatokat imádó gyermeke ösztökélésre -, hogy nagyon jó szálláshelyek ezek. Igazából némelyiknél az autóval való megközelítése - komolyabb téli viszonyok között - problémásabb, így már ezen szempont figyelembe vételével választok szállást. A kaja hasonló módon megy nálunk is. Az egyik ilyen helyszínen elromlott az autónk önindítója, de a fiatal helyi gazda - karácsonyi szünet ellenére - megoldotta helyszíni szereléssel úgy a problémát (csérét), hogy csak az alkatrészt kellett kifizetnem, amit Ő hozott el nekem.
Előzmény: (Robin 172489)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2014.05.11. 21:08
4-6 napos bérlet árát igyekeztem saccolni, de ha már úgy is 40/nap jön ki, akkor valóban még inkább megéri.
Előzmény: (maci-laci 172495)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.05.11. 19:54
A régióban 40 ajró alatt nem igazán lehet bérletet venni így már 15 nappal is nullszaladós az ember. Arról nem is beszélve, hogy szezonzsugával a zsebében másként gondolkodik az ember. Nekem az idén volt először, de nem utoljára.
Előzmény: (klaci 172493)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2014.05.11. 16:34
Ha síelsz egy szezonban 20 napot a régióban, már megéri. Az egyéb költségeket meg ne keverjük bele, Robi a bérletről beszél. Nekem sajna nem érné meg...
Előzmény: (Kis Kovi 172474)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2014.05.11. 11:55
Természetesen nagyobbak de mi mindig megpróbáljuk a lehető legalacsonyabban tartani. Az autókban lehetőleg 3-4-en ülünk így oszlik az utazási költség. A kaját itthonról visszük és beosztjuk hogy egyik nap egyikünk főz a másik nap a másik vagy az otthon elkészítettet melegítjük. Az italokat szintén otthon vásároljuk . Általában apartmanokban,parasztudvarokban lakunk 15-25 euróért naponta. Mikor egyedül megyek (Németországból) akkor sincs vészesen messze mivel sok pálya (pl, Zauchensee,Wagrain,Kaprun,stb )120 km-en belül van így 5-6 e ft-ból ezt is megoldom. Szabadidőm is szerencsésen alakul a hobbimhoz mert télen nálunk nincsen munka.
Előzmény: (Kis Kovi 172474)
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2014.05.09. 20:09
Jól hangzik a napra lebontott költség, de a valós költségek jóval nagyobbak, mert ha csak a komolyabb dolgokat számba vesszük, mint a szállás, a ki- és visszautazás, a helyszíni közlekedés, a biztosítás, a drágább étkezési lehetőségek, akkor már jóval magasabb büdzsénél járunk. Amennyiben nem egy emberről van szó, hanem családról, akkor pedig minden hatványozódik.
Szóval egy ilyen lehetőség normális kihasználása - amivel kijönnek az ilyen alacsony napidíjak - milliomosi állapotot feltételez egy családnál:)

Persze a pénzen kívül még egy annál is fontosabb feltétel szükséges, az pedig a kellő mértékű szabadidő.

Amúgy van egy kártya, amivel már én is szemeztem, csak mivel Tirolról van szó, így a távolság miatt nem vágtam bele. Ezen kártya mellett több komoly érv szól és még az olcsóbbak közé tartozik:
- az egyik, hogy nyáron is számtalan szolgáltatás igénybe vehető vele (fürdők, felvonók, stb.),
- komoly családi kedvezmény is járhat vele,
- sok gleccser, magas terep is igénybe vehető vele,
azaz ez tényleg egész évben jól kihasználható.
A kártyáról itt találtok infót: https://www.tirol-regio.at

Robint nagyon irigylem, mert nagyon sok szuper helyen megfordul a télen:)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.