Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tolerancia kérés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2012.09.28. 07:12
Köszi a javaslatokat, már készül is valami, ami segíthet a kezdőknek jobban eligazodni, válaszokat találni alap kérdésekre.

Az illetőt saját kérésére töröltük, 70 hozzászólásával együtt és így megszakadt néhány érdekes beszélgetés a sífelszerelés alatti témákban, de hát volt már ilyen sajnos.

Ezt a topikot az alábbi levél (és a tavaly érkezett több hasonlóan jogos kérés) hatására nyitottam meg.

"Kedves szerkesztők!

Az oldal kiváló! Informatív, részletes, és a továbbiakban is gyakran fogom látogatni. Ehhez nincs szükség regisztrációra. Természetesen ezt megtehetném úgy is, hogy megtartom a regisztrációt. Amiért mégis a megszüntetés mellett döntöttem az az, hogy a fórumon feltett kérdéseimre cca 50%-ban olyan válaszok érkeznek amik nagyjából arról szólnak mekkora hülye vagyok. Ez persze simán lehet, hogy így is van. Attól tartok jó irányba már nem fogok változni, amennyi frusztrációra szükségem van, azt megkapom napközben, nem hiányzik több.

Szeretném újra hangsúlyozni, hogy az oldalt nagyra tartom, de a regisztrált tagok közé többé nem szeretnék tartozni.
..."
Előzmény: (csabor 140420)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.09.27. 16:30
Csak megjegyzem, hogy a felhasználó több mint másfél éve regisztrált, s majd 70 hozzászólása van.
Tehát nem amatőr.
De a kérés jogos.

Csabor
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.