Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kékestető topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kovacspeter.ski
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2012.01.18. 14:01
Sajnálom,hogy nem értjük egymást.Kívánok neked Sok szép havas napot.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2012.01.17. 19:37
Akkor ide a felvonó kulcsát :)
Nem említettem a hóágyúzást, sem a ratrakozást, csak jó lenne csúszni az északin és feljutni,lehetőleg nem gyalog.Valószinű,hogy a beruházás előtt is tisztában lehettek az adottságokkal és a természetvédők hozzáállásával. Esetleg,ha feltételként szabták eme felvonó megépítését a pályázatkor,lehetett volna érvelni a természetvédelemmel,időjárás kiszámíthatatlanságával,várható pályahasználók csekély számával,egyszóval a befektetés soha meg nem térülésével.Elhiszem,hogy ezt a felvonót nyereségesen nem tudják üzemeltetni (hisz volt olyan kb.2-3 óra,hogy csak egyedül én voltam a pályán és mosolyogva konstatálták a kezelők,hogy szabadkozom amiatt,hogy miattam kell nekik ott lenni), de lehetett volna olyan megoldást is találni,hogy üzemeljen valamilyen felvonó bárki kezelésében.A személyzet hozzáállásával maximálisan megvagyunk elégedve.Segítőkészek,udvariasak. CSAK AZ ÉSZAKIT IS SZERETNÉNK HASZNÁLNI,akár ratrak nélkül,de FELVONÓVAL!
kovacspeter.ski
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2012.01.15. 21:23
Harmadszor voltam idén a Kékesen.Szerintem elismerés az Üzemeltetőknek.Nem rajtuk múlik az északi üzemeltetése.
A magyar természetvédelmet had ne minősítsem.
Ha összefogunk lesz az északin hóágyú és valahol víztározó.
A természetvédőknek adjunk tippeket hol vannak hiányosságok az országban!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.