Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Arieseni - Aranyos topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Domag
124 élménybeszámolót írt
124
17 éve tag
2011.01.28. 08:01
Szia János.
Nagyon örülök, hogy segítesz a fórumozóknak eligazodni az Arieseni síelési témában körülményekben. Nagyon hasznosnak tartom a parkolási megjegyzésedet. Nagy figyelemmel kísérjük a fejlesztéseket, minden kis apróság sokat jelent. Kérlek térjél ki a hegyi út járhatóságára, karbantartására. Mivel nem tudok románul ezért kérlek, oszd meg felünk az infókat. Gyulán lakom ha valami infóra van szükséged szívesen rendelkezésedre állok.
Előzmény: (sonaj8 106274)
sonaj8
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2011.01.27. 15:55
Szia !

A jövő héten hóesés nem várható,de a jelenlegi biztosan kitart,mert jelentősebb enyhülés nem várható.Ha gyerekkel jössz
a régi pályát ajánlom,mint látod ott van kifejezetten kezdőknek való is.Nem kell sokat gyalogolni,de érdemes dél e.11 ig odaérni,mert a parkolás ott is nehézkes.Ott van 2 magánparkoló, 10 lej/nap és ez közel is van.Várhatóan sokan lesznek,mert hétfőtől 1 hétig iskolaszünet lesz Romániában.
Üdv. János
Előzmény: (szucsis75 106268)
szucsis75
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2011.01.27. 15:29
Szia!

Én a jövő hétvégén mennék ki a családommal.
Milyen kint a hóhelyzet és miket igérnek?

köszönöm
István
Előzmény: (sonaj8 106266)
sonaj8
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2011.01.27. 15:19
Üdv.! Az új pálya pénteken 12 kor nyit,ott lesz a környezetvédelmi miniszter is,Elena Udrea.Elég nagy a hó,annyira,hogy most dél előtt voltam ott és egyedűl is elakadtam személy autóval.Az oda vezető út egy keskeny sáv,letérni ,félre állni nincs lehetőség.Parkolni sehol sem lehet a közelben,bár a sipályához tartozik egy kicsi,de hogy oda jutni hogy lehet,az érdekes.Semmi sincs kitáblázva,nincs lehetőség sibérlésre,nincs büfé,szánkózni nem lehet,szóval elég gáz.Szerintem nincs kész,igy nem lehet egy modern sipályát üzemeltetni.Aki tud azért jöjjön, mert a pálya biztos jó lesz a hétvégén.Kiváncsi leszek mások véleményére.Ha valakit még érdekel egyéb is,kérdezzen én most Arieseniben vagyok nap mint nap.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.