Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ravascletto topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
laccus67
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2011.01.13. 23:29
Szia!
Az idén Ravasletto-Zoncolan-t néztük ki uticélul.
Itt még nem jártunk.
Ha tudnál segíteni a szállás választásban azt megköszönném.
A Hotel Miravelle és a Hotel Trieste lenne eddíg az elképzelés.Te melyiket ajánlanád?
Köszönettel:--
Lacus
Előzmény: (t.a.k.i. 91541)
t.a.k.i.
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.10.25. 23:44
Sziasztok!

14. éve megyek Ravasclettoba síelni,és csak ajánlani tudom mindenkinek.Jártam sok felé.és természetesen léteznek sokkal komolyabb pályarendszerek,de egy "átlag" magyar síelónek tökéletesen megfelel. Kezdő és középhalaó szinten felesleges jobbat keresni..és az igazán gyakorlottaknak is tetszeni szokott. Sokat fejlódött az elmúlt években,új pályák,új kabinos lift...új hütték..
Viszonylag közel van, Györtöl 520-570 km útvonaltól függően, Budapesttől 650km.
Az árak nem ,hogy az auszriai,hanem a szlovák áraknál is alacsonyabbak(ez alól a sípályán történő fogyasztás kivétel..de az osztráknál ez is 30%-kal olcsóbb)Egy példa mi februárba 6nap 5 éjszakára utazunk félpanziós ellátással egy nagyon szép 3 csillagos hotelbe 5 napos bérlettel 275 euróért. Olaszországban egyébkén vigyázni kell a
hotel csillagokkal a 3 és 3 csillágosok között fényévnyi a távolság..persze nem a szállás a legfontosabb..de,ha már ugyanannyiba kerül miért ne a jobbat válasszuk...
Én személy szerint a köv.10km-es körzetben található hotelekben laktam melyekről szívesen adok tájékoztatást:
HOTEL GORTANI,HOTEL SALON,HOTEL GARDEL,HOTEL TRIESTE,HOTEL BELLAVISTA,HOTEL ALLA FONTE,HOTEL HARYS.HOTEL GALLES.
Természetesen itt egyikről se mondok véleményt..mert nem akarom senkinek az érdekeit sérteni,de nem mindegyik jó..A lényeg,hogy a pályák változatosak ,jól kezeltek,remek fekvésúek..
Ha kérésetek,kérdésetek lenne szívesen segítek...ha tudok-:)

t.a.k.i.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.