Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s

Buakaw által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (73)Időben csökkenő Időben csökkenő
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.30. 16:59
mi tegnap voltunk. egész elviselhető volt! a jegyért 1 órát álltunk sorba, az elég idegesítő volt. + több magyar volt kint mint osztrák. a nagy tudáskülönbségek pedig tényleg nagyon veszélyesek voltak a pályán. sok volt a bizonytalanul kiszámíthatatlanul kacsázó síző. kicsik és felnőttek is egyaránt. fis szabály és síkressz ide vagy oda, némely síelőt vagy bordost nagyon nehéz ám kikerülni, még akkor is ha nagyon odafigyel az ember.
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.30. 11:02
nyuszi, feltételezem lány vagy. a 170es carving meg valószínűleg férfi léc. hacsak nem extra lombrágó női modell. úgyhogy az ilyen tekintetben sem passzol hozzád. 160-as lécnél ne vegyél nagyobbat sztem.
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.30. 09:52
woww,én most nézem a honlapot, és egyáltalán a központ milyenségét. nem is tudtam hogy ez ilyen nagyszabésú magyar viszonylatban. úgy érzem hamarosan meglátogatjuk.
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.25. 15:44
Ez jó hír, köszönöm! Már csak kisbuszt kell szerezni:D:D vagy tetőcsomagtartót:D:D
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.25. 11:49
Sziasztok! nem tudja véletlen valaki, hogy a 2 ünnep közt 29.-én ugyanannyi lesz e a belépő, vagy esetleg megnyomják? a honlapon nem láttam semmi erre utaló jelet, de egy ismerősöm figyelmeztetett, hogy ilyenkor drágább szokott lenni a bérlet. előre is köszi! Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.24. 10:39
igen, nagyon sokat segítettél, köszönöm. annak meg kiváltképp örülök, hogy olyan dolgokat mondtál amiket reméltem.:) februárban sybelles-ben voltunk, de a szállás nem volt olyan jó mint ahogy elképzeltük előre. elég diákszálló jellege volt, akkor lett kész. néhol még cserép se volt a tetőn. elég durva volt. a hűtőszekrény is annyira vadi új volt, hogy a csavarkészlet még benne figyelt egy zacsiban:D úgyhogy jó hallani, hogy itt valószínűleg színvonalasabb lesz a szállás. úgyhogy köszi az infót! boldog karácsonyt mindenkinek!
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.15. 21:57
sziasztok. én múlt hét elején voltam először semmeringen, és nem hittem volna, hogy ennyire jó kis hely. az élményhez hozzájárult a gyönyörű táj is ami a friss hónak volt köszönhető, de akkor is. nagyon szép hely. csak kicsit húzós a napi 10 rongyos bérlet.:) de megyünk máskor is. csók a családnak:)
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.12.04. 17:06
hát agatha, legyen igazad, mert hétfő kedd megyünk. ráadásul a cég hív meg minket, ingyenes lesz, úgyhogy nem lenne valami jó ha az időjárás kibabrálna velünk:( a síbalesetről meg annyit, hogy elég kiábrándító történet. ügyelni kéne arra hogy a síelés örömei mellett a veszélyeket is átadjuk másoknak. én is megyek 17 barátommal/barátnőmmel franciaországba. 7 teljesen kezdő, de előtte mindenképp elmagyarázok nekik mindent ami ezzel kapcsolatos. síkressz, sítérkép, pálya és felvonó használat, esések, teknika. + gyekszem figyelni mindenkire. mindenkinek legalább ennyit meg kéne tenni aki rábeszél valakit erre a sportra.
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.11.25. 08:26
basszus:)) pedig már ki-x-eltem magam 11.-ről hogy ne dolgozzak mert azt hittem akkor lesz a szezonkezdés:) na mindegy. inkább előbb nyisson mint később. majd elintézem valahogy, hogy nyitáskor is mehessek, csak jelezzétek időben plz. hajrá Szentistván!
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.11.21. 19:25
sziasztok. a tárgyhoz kapcsolódóan szólnék hozzá. én azért nem szeretem szlovákiát mert alacsony színvonalú és ahhoz képest drága is. a pályák rövidek, sokszor jegesek és csak úgy hömpölyög rajtuk a tömeg. fél órákat kell várni a lifteknél. mindemellett 8ezreket simán elkérnek a napijegyért. csalódás...ráadásul most ez a forrongó hangulat is az ellen szól, hogy oda tervezzen az ember egy utazást.
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.11.19. 20:26
sziasztok. mi idén februárban voltunk st sorlin-ban. azt kell mondjam nagyon megérte. örök emlék marad. idén csak a változatosság miatt választottunk más helyet.
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.11.19. 20:00
SZIASZTOK. tudjátok mi is begondolkoztunk idén, hogy ide kéne menni, de aztán a társaság szép lassan leszavazta. belegondoltunk mi lesz ott... a szombat éjjeli teréz körút puy-ba költözik... most a franciák megbűnhődnek trianonért.:D
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2008.11.19. 19:38
heló, sziasztok. mi idén megyünk jan 23-tól valloire-ba. egy 18 fős baráti társaságról van szó, úgyhogy csak remélni tudjuk, hogy jó a hely, és érdemes lesz. aki volt, nyugtasson meg, hogy nagyon jó lóra tettünk. aki esetleg volt a valmonts nevű apartmanba az is írhatna, hogy milyen volt...és olyan is írhat aki velünk egyidőbe épp ott lesz, főleg ha nő nemű :)) köszi előre is.
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.