Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ZeDDy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (78)Időben csökkenő Időben csökkenő
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2010.02.07. 09:17
Nem lett volna rossz egy dátumot is kiírni. :)
Előzmény: (schupi 83425)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.05. 00:03
Judit: Szerintem napok óta az olcsó szállás ötletedet várjuk többen, arról is írjál légyszi. :)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2010.01.29. 21:30
Én is úgy gondolom, hogy a szabályok nagyon elméleti síkon születtek, míg a gyakorlat mást mond. Fanninbergen síeltünk tavaly. Anyám nem igazán tud síelni ő csak lennt sétálgatott probálkozott feltaposni stb. Kitalálták, hogy lássa már ő is a hogy mi van fenn. Én amég ebédeltem odaadtam neki a bérletemet, hogy mennyenek fel szétnézni. Mivel nem létezik egy menetes jegy, vagy ha létezik is, az is irreális, azt hiszen nem követtem el nagy hibát. Ugyanez a helyzet vele itt. A 4. nap végére úgy gondolta, hogy egyszer megprobálja, hogy mégis milyen a csákányos feltud-e vele menni, mert ha nem tetszik neki nem vesz pontos bérletet vagy semmit. Szintén óriási csalás és károsítás történt? Remélem nem én leszek a magyarok szégyene ezért. :)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.01.27. 09:21
Az engem is érdekelne Judit! :)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.01.21. 14:13
Kedves Franzi!

Február 9 környékén mennénk 4 éjszakára. Jufa esetében melyik az érdekes a st. sebastian vagy a sigmundsberg?

Z
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.01.21. 11:42
Tudnátok segíteni abban, hogy olcsó turista szállást keresnék a környéken, nem kell mariazellbe közvetlenül, mert eleve egy Mariazell, Annaberg, Mitterbach kört tervezünk. De a Hotel Burgergbe készültünk, de tele van. Sajnos még a franziskus is drága nekünk. Olyan félpanzióval 7000-8000 Ft/fő/éj max ár körül keresnénk.
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.01.20. 21:20
Nehéz döntés. :) Bár hidegeket ír a yahoo weather is 10 napra előre.
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.01.20. 15:33
Hello!

Az élet megint megviccelt bennünket, tegnap már majdnem lefoglaltuk Gerlitzenre, ma látom, hogy mindenhol minden pálya működik szinte. Szerintetek mennyi az esélye, hogy február 5 környékén még meg is marad ez a helyzet, mit mond az osztrák meteorológia?
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2010.01.15. 21:33
Tzoli: Kettő is van ott, http://www.telen-nyaron.hu/pictures/skitravels/400/199_582.jpg Erről van szó. Mikor mi voltunk akkor teljesen magyar házinénik voltak és nem rémlik ilyen étkező+zuhany. Egyébként semmi gondom nem lett volna, ha maga a pálya nem olyan lett volna amilyen. Nekem nagyon nem jött be Gerli.
Előzmény: (TZoli 80204)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2010.01.15. 11:33
Hát igen a Kanzelhof egy csoda. Nekünk óriási szerencsénk volt tavaly mert megkaptuk az apartmant. Ami lényegében egy személyzeti lakás vagy ilyesmi lehetett és az eléggé korrekt volt. Mondjuk az apartmant négy személyesnek adják el. De persze van benne egy franciágy meg egy kihuzható ágy, amin az én átlag 185 centis magasságommal végig ért a lábam. :D De csoda még a két házinéni is, aki szerintem kb. most is azt képzeli, hogy a II. VH van és hadiözvegyeket kezel. Olyan kevesek. :) A kaja mennyisége is a háborús nélkülözés ideit idézte számomra. :D Egyébként én a mi szobánkon kivül másikban nem voltam, de így visszamenőleg rehabilitálom a hetünket. :D
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2010.01.13. 22:10
Hát én is rettentő nagy bizonytalanságban vagyok. Február elejére tervezünk síelést eddig az volt a terv, hogy végigjárjuk Mariazellt, Gemeidenalpét, Annaberget, Hochkart, de nem tudom, hogy megéri-e nem látom sok értelmét, így hogy minden fél vagy negyedgőzön üzemel. A dilemma másik fele viszont az, hogy ha bejebb megyünk ugyanabból a pénzből csak 3 napra futja, míg itt 5-6 -ra. Nehéz.
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2010.01.05. 09:17
William: Én bevallom már csinálta, de a bérletet más vette meg nekem egy kupacban, így ott nem problémáztak. A kapuknál meg sisakba szemüvegbe senki nem mondta meg rólam, hogy mennyi vagyok, akkor 24 voltam. A kényszer nagy úr csalás ide vagy oda. :)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.12.25. 10:14
Fanningberg jól néz ki viszont
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2009.12.25. 09:29
Hát a webkamerák szerint ma már nincs hó helyzet mariazellen :D Nagyon durva vajon mennyit káromkodnak az üzemeltetők?
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.12.22. 12:53
Franciaország bitang messze van :) Olaszországról nagyon csöndbe vagytok, mondjuk ez az ausztria topic, de arra mi a tendencia. Ha jó hó lesz, lehet az eredeti koncepciót fogjuk tartani, hogy Mariazell és környéke.
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.12.20. 21:08
Franciaország: Nekem se a térdem, se a hátam nem 100% szóval egy autoba beszoritva nekem halál. A síelés estéit is elég túl élni. Igazából az lenne jó, ha tudnék csomagajánlatok után keresni x nap szállás+ x nap kedvezményes síbérlet ennyi meg ennyi. De most az ember keres szállást, ahol juszt se annyi napra írja ki a szállást mint nekem kell, meg egyéb felmerülő költségek, kaució, végtakarítás és a vége láthatatlan lehúzás. Nem vágyunk mi luxusra legyen akár egy kis szoba 2 rendes ággyal meg legyen meleg azt slussz. Brutális árak vannak így is és nagyon szélsőséges, voltam a Milstatter See vagy hasonló mellett 20 ezer forintért 5 napot félpanzioért is most meg ahogy nézegetem van ahol egy éjszaka ennyi. Szélsőséges és abszolút kiszámíthatatlan ez jellemző most a síelésre. Sajnos vagy nem sajnos...
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.12.20. 12:33
Hát az biztos, hogy sosem gazdaságos, de akkor azt mondom, hogy megfizethető, elviselhető stb. 25 évesen nekem erős, hogy 130 ezret áldozzak 4-5 nap síelésre. Ráadásul annyira átláthatatlanok a netes ajánlatok. De ellenben ugye ahhoz se lenne kedvem, hogy ugyan olcsón de Gerlitzenbe síeljek, mint ahogy tavaly tettük, az annyira nem volt pozitív.
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.12.20. 10:00
Hello!

Már vagy egy hete azt keresgélem, hogy hogyan lehet pénztárca barátabban megoldani 4-5 nap síelést ausztriában. Eddig mindig csoportokkal mentünk, busszal stb. Úgy egész jól kijött a síelés ára. Idén úgy döntöttünk, hogy egyénileg mennénk, hogy egy kicsit szabadabban síelhessünk. Nassfeldet kezdtem nézegetni mert 600 kilométernél messzebb (Szfvártól) nem mennék, de mégis rengeteg pálya van és eddig olyan még nem jutott ki nekem (Gerlitzen, Fanningberg, Mariazell) Elkezdtem nézegetni a lehetőségeket, de nem sikerült még olyat számolnom, hogy szállás+bérlet sokszor minden kaja nélkül ne 80ezer+ -ra jöjjön ki. És akkor jön még az utazás, kaja, sör stb. akkor már ott vagyok, hogy 140ezer fölött van a síelésem. Lehet ezt valahogy másképp, olcsóbban megúszni? Vannak tapasztalataitok?
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.12.14. 21:39
Hello!

Keresnék nassfeld közelébe olcsó egyszerű de mégis vállalható szállást januárban 2-4 -en mennénk mindannyian 20-25 között vagyunk. Kérlek ajánljatok jó helyeket akár apartman akár más lehetőség is szóba jöhet.

Z
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
Topik: Mariazell
2009.11.21. 16:03
Hát úgy legyen mi úgy is csak január magasságába tervezzük az egészet. :)
Előzmény: (coolman 74128)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.