Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Bohinj - Vogel
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Jezero - Tavaszi & őszi akció - 3/5/7 éj
ÜZENETEK (152)Időben csökkenő Időben csökkenő
normalatti
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.03.07. 17:36
Ez valami hihetetlen...
Ennyi havat még életemben nem láttam, mint ezen a hegyen...
Januárban 320cm hóhelyzetnél voltunk, (ami valami brutális, a vízeséshez felsétálva az erdei úton a derékkorlát bokakorláttá minősült) s azóta egyszer sem volt 250cm-nél kisebb hó.
Utóbbi napok havazásai miatt most 350cm.
S az egész valami gyönyörűűűűűűű...
Én szeretem, na :)
garag
15 élménybeszámolót írt
15
18 éve tag
2005.09.08. 19:26
Mennyire hóbiztos szerintetek Bohinj?
Vannak valahol visszamenőleges hóadatok?
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2005.08.27. 14:39
Sziasztok !
Mivel mar nagyon varom a havat elekezdtem mar nezegetni ezt a lapot,es akkor jottem ra ,hogy vmikor az ev elejen nyitottam ezt a forumot.Hat most valaszolok az alltalam feltett kerdesre hatha erdekel valakit.Szoval Bohinj olyan mint egy kis ekszer doboz.Mi a Vogelra jartunk sielni nekem (az en tudasszintemhez merten )nagyon tetszettek a palyak a kiszolgalassal is megvoltam elegedve es az arak is aranyban vannak a szolgaltatassal.Maga szallas is szuper volt csak egy kicsit messze a palyatol kb. 3 km.Szoval erre az idenyre is jo szivvel merem mindenkinek ajanlani.Addig is varjuk a havat. Udv mindenkinek ! alois
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2005.02.17. 14:40
Sziasztok,
Márciusi hosszú hétvégét töltjük majd Bohinjban egy apartmanban. Járt ott mostanában valaki? Milyen a pálya, a szolgáltatás? Milyenek az árak? Mi a leggyorsabb út Pestről? Remélem lesz még bőven hó amikor megyünk. Aggasztó ez a meleg.
Kösz,
emg
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2004.11.22. 12:21
Nem fogsz csalódni, csodaszép hely, jó pályákkal,barátságos árakkal a büfékben, nagyon szinvonalas apartmanokkal és olcsóbban, mint az osztrákoknál. A Vogel a jobb pályarendszer. Mi 7 éve járunk vissza...Sok mindent megtalálsz itt: https://www.bohinj.si
Ha érdekel több dolog,küldj elérhetőséget:emg959@freemail.hu
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2004.11.21. 19:41
Szervusz!
Bohinj nagyon hóbiztos hely, ez tény. Ha nem mindennap más pályára vágysz, akkor jól el lehet lenni egy hétig. Van egy nagyon jó hosszú pálya (a mellékelt oldalon lsd. a térképet), ami egészen a kabinos aljáig vezet, ahol a parkoló is van.

A koblai pályára csak érdekességként érdemes átmenni, amúgy nem az a legjobb.
Az 1600-on lévő Ski Hotel elég jó, de ide csak a kabinnal lehet felmenni.
Mi anno kb. 3 km-re lévő faluban voltunk félpanziós magánszálláson, ami teljesen osztrák színvonalú volt.
Pályaszállások: Ski Hotel, Rusa Apartman, Murka faház
Völgyszállások: Zlatorog hotel, Jezero hotel, Triglav apartman, Mavrica apartman, Rozic panzió
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2004.11.21. 09:27
Sziasztok !

Ha tudtok valami közelebbi infot (melyik pályát érdemes használni,érdemes - e elmenni távolabb lévő pályákra stb.)megköszönném ha megosztanátok velem még nem voltam Szlovéniában.

Köszi : Alois
vik
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2003.12.09. 18:54
Gyönyörű, kis ékszeresdoboz. A baj, hogy a meredekebb pályákban is sok hullám van, és ha az ember nem akar tilitolizni a meredek szakaszok felét tojásban kell átcsúszni. Amúgy jó. Kuriózum a hosszú pálya a tóig. Tényleg hosszú, de hasonlóan változó a meredeksége, az alja elég köves, mert nem ágyúzzák. Érdekes alternatíva lehet Kobla. Mi valamiért kihagytuk. Az árak kultúráltak, a táj gyönyörű, a szlovénok jó fejek. A tömeg sem vészes. Még a nagy kabinnál sem.
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2002.12.16. 22:25
Szia!

Megerősítem Katit, igen kellemes hely, főleg családi síelésre. Van egy igen hosszú pálya is a hegy körül lefelé.
Osztrák színvonalat idéz sok minden.
Egy bosszantó azért kicsit sokszor előfordul, áramszünet. Lehet hogy azóta üzembiztosabb lett, ne akarom leszólni.
Nem tudom, milyen áron van a szállásotok, mert lehet, hogy az osztrák szállásokkal "versenyképes" már. Ha így van, akkor én inkább Ausztriát ajánlanám. Azéret ott annyival nagyobb pályarendszerek vannak.

Fehér Gábor
Robesz
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2002.12.13. 09:29
Kati, melyik szállásra szoktatok menni?
Kösz.
Rob
Katalin
4 élménybeszámolót írt
4
22 éve tag
2001.10.13. 19:58
Több éve járunk Bohinjba egy baráti társasággal, a szállásunk olyan, hogy minden év január utolsó hetét biztosítják nekünk. Miért szeretjük ?
A Koblánál van a pályaszállásunk (https://www.bohinj.si , tourist information, skiing centers, Kobla, Vogel, Soriska Planina , és a szomszédos pályákra is át szoktunk menni egy-egy napra. A síbérlet kicsit drága 2700 - 4000 Tollar , nincs sor, hosszúak és szélesek a pályák , zömében pirosak de nem árasztó és általában neki lehet engedni. Soriska Planinán múlt évben is tudtunk síelni , amikor a Kobla szinte leolvadt, ( a Vogel kötélcsere miatt akkor nem üzemelt ) Egy napot Bovecra szántunk, de a nagy szél miatt nem ment a felvonó így Kranska Gorát próbáltuk ki. A helyiek azt mondják , hogy az Olaszoknál ezért az árért jobb a szolgáltatás . Januárba megint megyünk.
Nora
2 élménybeszámolót írt
2
22 éve tag
2001.10.12. 19:04
kinéztünk egy utat Bohinjba, de mielőtt lefoglaljuk, érdekelne néhány vélemény a helyről. Középhaladó síelők vagyunk. Kössz, előre is ....
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.