Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mobilra optimalizált tartalom

ÜZENETEK (108)Időben csökkenő Időben csökkenő
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2011.02.07. 12:57
Sajna fontosabb fejlesztések folyamatosan lenyomják ezt a témát a todo listán. A közeljövőben nem várható előrelépés a fórum mobilosításában.
Bocs.
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.10.15. 20:29
Ok, megértem. Én sem használom a mobil változatot, de pont azért mert semmire sem jó így. Több egyéb oldalnak használom a mobil változatát annak ellenére, hogy alkalmas a készülékem a nagyobb tartalmak letöltésére is. Pl: vezess.hu; google; wikipedia wap változata, a wapedia és tényleg sorolhatnám. Ezeknek az az előnye, hogy sokkal hamarabb betöltődnek és lényegesen kevesebb adatforgalomra van szükség pont a leegyszerűsített, képek nélküli formátum miatt. Ez egyébként főleg a szezonban lenne jó, hiszen az adatforgalmazás pont külföldön drága és pont akkor szeretne a júzer sok infót megkapni.
Másik ok amiért nem használják, mert nem tudnak róla hogy van. Javaslom a következő szavazás témájaként felvetni, hogy lenne-e rá igény.
Tulajdonképpen elvagyok a hagyományos változattal is, de amúgy naponta többször ránéznék akkor is amikor úton vagyok.
Különben nagyon szeretem a Síelők.hu-t az egyik legjobb hazai sitenak tartom.
Előzmény: (zadmin 90854)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.10.14. 19:56
Nos akkor én is kérek valamit, bár már tavaly is szó volt róla.
Tehát, jó lenne, ha a lebutított, mobilra optimalizált változatban is elérhető lenne a fórum. Szeretném út- és munka közben figyelemmel kísérni pajtikáim írásait!
Előzmény: (zadmin 90784)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.02.02. 09:31
Nagyon jó lett a mobil tartalom. Bele kellene illeszteni egy egyszerűsített fórumot és tökéletes!
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.01.31. 14:46
Tisztelt fejlesztők!

Előre is gratulálok a mobil tartalomhoz! Most érkeztem haza Svájcból és erősen elkezdem tesztelni!

Számíthattok a segítségemre :)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.01.25. 11:03
A fórumot mindenképp tegyétek elérhetővé!
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.01.25. 10:56
Részemről üdvözlöm az újítást, sokan hasznát vehetik.
Én napi szinten nézem iPhone-ról is így egy későbbi iPhone-ra optimalizált főoldalt sem tartanék hátránynak, bár tudom, hogy az még odébb van! :)
Előzmény: (zadmin 81634)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2010.01.25. 10:48
Felmerült az igény itt a fórumban, hogy szívesen olvasnátok a sielok.hu-t mobilon, és mobilra optimalizált tartalomra lenne szükség. Elkészült egy próbaverzió, várjuk a visszajelzéseiteket.
https://sielok.hu/mobil/

Eddig az alábbi témák, problémák merültek fel ennek kapcsán:

1. Mobilra automatikusan ez a verzió töltődjön. Ezt elvetettük, mert többen is inkább az eredeti verziót szeretnék böngészni inkább, akarják látni a képeket, az oldal megszokott struktúráját, stb.

2. Ez rögtön felveti a második fontosabb kérdést: van-e ennek így, ebben a formában értelme? Egyre több az iphone, és hasonló képességű telefon, mellyel már élményszerűen, jól használható a sielok.hu eredeti változata is. Sokan az ilyen telefont használók közül nem is vágynak optimalizált, butított tartalmakra. Az ő sávszélességük nem indokolja, hogy ennyire lekarcsúsított tartalmat kapjanak.

3. Kérdés, hogy milyen szolgáltatásokra lehet itt szükség? Egyelőre a friss hírek, hójelentés és apró került fel. Fel szeretnénk mérni a használatot, valójában mennyire használják ezt a felhasználók. Ha úgy tűnik, a felhasználók száma ezt indokolja, akkor nem zárkózunk el a továbbfejlesztéstől.

Szóval várjuk az észrevételeiteket, visszajelzéseket. Használható-e ez így valamire? Kell-e ez? Mi kellene, hogy jobb legyen? Stb.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.