Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s

govány által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
govány
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2021.01.27. 00:28
igen a FANNOK menjenek.... de 5 napig? és akik erről nem értesülnek elég szarba kerülnek, ha értitek mire mondom!!!
Előzmény: (GGregory 211152)
govány
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2021.01.27. 00:25
Na, ma is elmentünk egy baráti házastárssal, ők is még Veszprémből szerelmesei ennek a pályának.
DE..... !!!!!!!!!
08.45-kor 1 , azaz egy pénztár működött. 40m-s sor. És megvehetted elővételben a jegyedet , de ugyanúgy be kéne állni a sorba, aztán ha működik működik ha nem , nem. hát inkább nem...
felvonó beléptetető kapunál két középsőnél kb. 50cm-s szint különbség, persze a leolvasó kb. 6.-ra működik, majd hanyatt esnek akik erre a szint különbségre nem is gondolnak!!!!
jössz lefele az 1-sen , pofádba hóágyúznak, szemüveg annyi, hó nincs ratlakolva , ez van végig , befutón ott áll a tömeg amit persze nem látsz , hiszen szemüveg beágyúzva!!!!
Ez megy 11.00-ig kb.. 1és 7 s pálya is így működött.
Visszanéztem az éjszakai felvételeket , hát nem igazán működtek a hóágyúk!!!!!
Ez a Lajtán túl úgy működik h napközben pl. lesimítják a pályát , talán itt is azt kéne, hamár kb ausztriai árakat alkalmaznak /ja, hogy nyitásra nem csinálják meg a beléptető kapu alatti területet, és nem a pofádba hóágyúznak 4 óra hosszán keresztül.
Hát a kb 700mill ft-os kezdeti /aztán még több/fejlesztésért kár volt.... de ezt már tavaly ,tavaly élőt és az elött párszor leírtam.
ja és a hangos bemondó- a büfékbe megvásárolt étkeket, a helyszínen nem lehet elfogyasztani, csak a gk parkolóban??!!
akkor , miért is szólnak rá a 4 tagú gyerekes családra amikór a hátizsákból kiveszi a hazai elemózsiát és teát??????
/hát utána néztem - minden sí pályán ez van kiírva, ez nem menti őket, csak törvény követők szerintük---- de nem!!!! mert a helyi önkormányzat szabályozhat , de.... ez már .....-----nos ez tudom igen kemény polémiát válthat ki, de, hát ha lehet az IKE-ában, mármint sorba állni és enni....!!!! - bár a beírásom arra vonatkozik , hogy helyileg lehet dönteni....önkormányzat!!!/
SZÓVAL magyar/eplényi az egész dolog!!!!!!
SAJNA.
/talán a Lajtán túlra ki kéne menni továbbképzésre, hamár onnan kapták ajándékba a levetetett felvonót/
govány
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2013.12.18. 00:00
Kedvet nem kellett csinálnod, de ezt olvasva a jan.10 igen messze van. Jó, holnap Eplény..... . Remélem nem csalódok, bár idáig szinte mindég, bár 1970-ben itt kezdtem.
Előzmény: (csabor 164547)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.