Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

passionate által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
Topik: Bukovel
2013.01.01. 16:46
Üdv.
Lehet , hogy Békéscsról az a legjobb útvonal ?!
Megnéztem az adatlapodat , láttam , hogy sok helyen főleg Ausztriában sieltél és nagyon elégedett voltál . HÁÁÁÁÁÁÁT, Békésből Ausztriába , amikor ottvan Bukovel a közelben????!!!
Meg fogsz lepődni !!!! Ha az osztrák pályákkal elégedett voltál , Bukovel Japán jó lessz!!!!! Ez már szinte nem is Európa , ez már inkább Japán. Persze vannak ott is hibák , mint ahogy cool írta ( együtt voltunk Bukovelben , decemberben, de nem tudom , hogy ki az a cool)kevés volt a természetes hó .2012 nyarán kiszáradt a tisza a határvidéken ?? igaz volt?? ---DE a pályák vonalvezetése, lejtése nagyon jó ,jól megtervezet ( vagy koppintott ) és jól karbantartotta és még a közepén átfolyik a TISZA... A falu is nagyon szép , kiépített , vannak parkoloók ,1db 4 emeletes parkolóház .
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
Topik: Bukovel
2013.01.01. 14:24
Üdv.
Csak egy irány vezet oda , a TISZA mentén végig, majd az összefolyás után kövesd a fekete Tiszát. Biztos nem téveszted el. A Tisza keresztül folyik a bukovel síközpont közepén ( 5 hegy van és mindegyik befelé síelhető), de mindenhol vannak hidak átsíelhetsz a folyón . Nézd meg web-kamerákon a https://www.bukovel.com oldalon. 1 hotdog és 1 obolny pivo ára 39 Hr,= 1100 Huf.1 leves 50 Hr. töltött káposzta ára 50 Hr. kb. olyan árak vannak mint itthon. Kivéve : 1 liter dízel = 10 Hr. = 285 Huf. és jobb minőségű mint a mol dízel. síbérlet ha te veszed 9400 HUf.Inkább keresd meg a Bíró Andrást itt a sielok.hu-n, ő ott lakik tud szerezni olcsón síbérletet szállást.....
--még egy jó tanács , ha akció van hétvégén , sokan lesznek .
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.23. 15:48
Üdv. mindenkinek !!!
Jó csúszást és jó havat a hegyekben!!
Nem adtam fel jelentkeztem újra, de még nem kaptam meg az engedélyt csatlakozáshoz. Pedig szeretnék már utazni veletek ,csúszni egy jót a hegyekben, szeszmentesen.? ha lehet .? ha nem én könnyen feladom ezt a régi módi stílust.
___ Nov. 24-én ,szombaton lessz egy nagy buli " a krampuszfesztivál " Schladmingban, remélem nem hoztok szégyent a csapatra.Ez egy soha vissza nem térő lehetőség ,élmény ,tapasztalat lesssssssz.
Írjatok róla .
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.21. 22:50
Üdv. mindenkinek.
Valójában én benne vagyok a talponsielőkbe 2012. 01. óta , csak nem tudok belépni mert, közben számítógépet cseréltem , az új gépem elszenvedett egy villámcsapást , én meg nem emlékszem a jelszóra ill. az e-mail címre sem és nem írtam fel . Egyébként a munkám miatt nem ihatok, csak egy kicsit feledékeny vagyok. ---Azért még nem felejtettem el csúszni , sielni , snowboardozni, ill, surfozni. Ne aggódjatok , előbb -utóbb csatlakozni fogok hozzátok.!!!! ha nem felejtem el?? ismerem a formasu-t( tv-szerelő), beszéltem és leveleztem vele,igyekezni fogok, hogy képes legyek felzárkózni , habár én inkább a fekete pálya után venném elő azt a kis üveget ...( lehet ,hogy ez egy idegen gondolat nektek .? --Jó havat és jó csúszást kívánok nektek .
M.F.
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.21. 16:50
Üdv.
Igen beismerem , írigy vagyok rátok talponsielőkre!!!
Én még le sem poroltam a szerkót , még csak gondolkodom , ti már megvettétek az éves sssc-ét, már csúszttatok , buliztatok ..... - de nem baj , majd decembertől beindulok én is.!!! Én nem is merek gondolni a lapos üvegre, voltam már seggen csúszó a kék pályán , pedig csak teát ittam .
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.21. 06:52
Üdv, Maci-laci.
---- szóval azt akarod mondani, hogy a sör bátorít és kitartóbbá teszi a talponsíelőket ??
Gondolat :" fekete pálya előtt 1 sör és minden rendben lessz."
" kék pálya előtt 1 tea és mehetünk vizelni."( sárga pálya lessz).
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.20. 21:07
Üdv. mindenkinek.
Mi az , hogy sssc??? talán sí bérlet a 12-13 -as szezonra ? Szerintem az se jó ha túúúl korán kel az ember , mert akkor túl korán fog elfáradni, kifulladni.
Én még csak teremben edzek, de forralt borosteával.
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.18. 17:27
Üdv.
Hol van a ti közeletekben....szóval,valahol a hagyekben laksz ? _ egyébként TE neked kell eldönteni , hogy mi a jó neked ,olvasd el , gondold végig, de ne hagy magad befolyásolni !Te fogsz sielni vele , a te biztonságod forog kockán. SOHA se hidd el a kereskedők vagy más eladni akarók szavát !!!
Lehet , hogy jót akar de lehet ,hogy csak eladni akarja azt a valamit .
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.11.18. 12:51
Üdv. mindenkinek.
Az én véleményem , hogy ne vegyünk slalom lécet száguldozásokra ! a slalom , karving lécek kisívű kanyarokra valók , kerülgetni a zászlókat.Ha száguldozni akarsz inkákk ajánlom a nagyobb Rádiuszú és hosszabb léceket, Pl. R = 17-23, 170-180 cm. Giant Slalom, Race,esetleg race-slalom, carve.
Jó csúszást.
passionate
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
Topik: Windsurf
2012.04.15. 10:37
Üdv.
Igen,Én , mint mindig it és ekkor kezdem a szezont.Ha jelentenek szelet viszek mindent wind-kite... ha nem csak túrabikát.
Jó szelet.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.