Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

alitta ygan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2023.03.06. 09:21
Sziasztok.
Én a biztositas.hu oldalt használom. Csak példa!!!!!!
Az ilyen helyeken sok biztosítási lehetőség fut össze. Próbáljátok ki.
Meg lehet keresni a felelősség-biztosítást is.
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2023.01.22. 13:29
Sziasztok.
Nagyon komoly levelezes megy. Tisztele erte mindenkinek.
Belekostoltam a sielesbe 30 eve. Oktato nelkul. 10 evig probaltam magam elsajatitani. KATASZTROFA.. Utana betagozodtam egy oktatos csoportba, elmondtak mit csinaljak es miert. 6nap alatt többet fejlődtem mint előtte 10 év alatt. Megvilagosodtam. Hallelujah!
Jöttek a gyerekek sorba. Es mit tapasztaltam? A szezonban nem lehetett oktatot kapni a gyerekhez. Hoppa. Ez hianyszakma? Ez volt az egyik ok hogy miert legyek sioktato. Masik a hegyek szeretete telen nyaron. Jol erzem magam ha a hegyeket tapasztalom magam körül. És közeleg a nyugdìj. Szerrtnek nyugdijas csoportot vezetni az Alpok kozt.
Folyt köv. Most
mennem kell
Előzmény: (VÁrpád 217390)
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2022.11.28. 16:04
Lécválasztással kapcsolatban élénknek él bennem, hogy egy 12m rádiuszú kemény, nehéz léc megadta magát alattam (kantni kiszakadt..), utána hasonló lécet kerestem (direkt nem írok márkákat), más márkát találtam. Az első két nap után azt mondtam, hogy visszaviszem, ezt én nem tudom meglovagolni, még a felvonóban is folyton másfelé akar menni... Szerencsére harmadik nap is rajta maradtam, azóta csak ezt a lécet akarom. Meg kell szokni, össze kell barátkozni vele, de tudni kell, hogy mit szeretne az ember: csapatni a lejtőn gyorsan 1000-el, vagy a kanyarban élvezni a centrifugális erőt és belefeküdni a hóba. Én ez utóbbi híve vagyok
Előzmény: (VÁrpád 216512)
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2022.10.21. 12:28
A topic címe kapcsolódik valahogyan a sítalp talpán való síeléshez? Vagy csak költöi kép?
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2022.09.23. 13:26
És a Magyar pályákról lehet valamit tudni? Nyitva lesznek?
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2022.02.22. 13:10
Volt szerencsém ott lenni, 5 percnél nem álltam többet sorban.
Szóval megérte, a látszólag sok ember ellenére is.
Ha jó tudom, még nem léptek életbe az enyhítések.
Előzmény: (HofEE 215474)
alitta ygan
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
Topik: Donovaly
2022.02.17. 21:25
Sziasztok.
Ezt a szél problémát nem először tapasztalom, az időjárás előrejelzésben mára 18km/h szél van jelölve, és le van zárva a lift...?
Itt valami probléma lehet az időjárás-forrás oldallal. Nem kellene felülvizsgáli-lecserélni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.