Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gabi9 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabi9
5 élménybeszámolót írt
5
8 éve tag
2023.03.18. 17:17
Szia,
ami biztos, hogy mindkettő szuper hely :-)! Én kétszer voltam Cervinia/Zermatton és négyszer Söldenben. Nekem Cervinia/Zermatt egy picivel jobban tetszett, különleges élmény a Matterhorn lábánál síelni és még nagyobb élmény szétnézni a kilátóból 3.800 méteren. Ami az egyik hátránya, hogy nagyon messze van. A másik, ha fúj a szél ( márpedig sokszor fúj ), akkor nem lehet átmenni a Zermatti részre. Vagyis át lehet, csak nem járnak a visszafelé jövő liftek, ezt figyelni kell. Sölden is kiváló, Hochgurgl/Obergurgl is megér 1-2 napot. A pályák mindkét helyen szuperek, jól karbantartottak. Nem irigyellek, nehéz választás :-)!
gabi9
5 élménybeszámolót írt
5
8 éve tag
2022.01.21. 17:51
Szerintem nem lesz jó, de csak tippelem. Az ismerősöm augusztusban kapott Janssenje is pirosra lett január 3.-tól, pedig októberben még májusig érvényes volt.Én nem kockáztatnék...
gabi9
5 élménybeszámolót írt
5
8 éve tag
2022.01.08. 18:41
A konzuli szolgálat oldalát elolvasva, szerintem nem jó harmadik oltásnak a Sinopharm.
De töltsd le a GreenPasst, olvasd be a 3. oltás QR kódját, ha zöld, akkor jó. Ha nem ,akkor még a 2 Pfizer jó lehet január 31-ig, ha a második 270 napon belüli. Február 1-től 180 napon belülinek kellene lennie.
Előzmény: (Varghasz 214121)
gabi9
5 élménybeszámolót írt
5
8 éve tag
2022.01.06. 18:20
Mi a múlt héten voltunk, öten, mindenki más oltásvariációval. Csak a grünpass-t nézték, nem kértek semmi mást.
gabi9
5 élménybeszámolót írt
5
8 éve tag
2022.01.05. 11:22
Én is voltam 4. oltáson még december elején. Újra elmentem a 3.-ra, az EESZT-be senki nem nézett bele, így nem feltételezték, hogy ez már a negyedik. Lassú a rendszer, állítólag ezért nem nézik. A magyar védettségidet le tudja gyorsan csippantani, de azt meg otthon kell felejteni.
Megjegyzem még mindig le vagyok maradva a 2 szputnyik+2 pfizerrel, mert a legtöbb országban már három EU által elfogadott oltást kérik. Más kérdés, hogy Ausztriában senkiben fel sem merült a múlt héten, hogy az előzőket kérjék, a green passba pedig csak az utolsót lehet beolvasni.
Előzmény: (Brockey 213999)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.