Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Laszlo78 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Laszlo78
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.02.06. 11:07
Sziasztok,...*

--

*szeretnénk jelezni, hogy a Síelők.hu ajándék Romantik Skiregion, illetve Aflenz-Bürgeralm síjegyei nem ruházhatóak át és nem értékesíthetőek!
Ezeket a jegyeket promóciós céllal kaptuk, hogy 1-1 jegyet osszunk szét, azaz lehetőleg minden olyan ember, aki kapott ingyenjegyet, vigyen magával fizető vendégeket!

A megértéseteket köszönjük! (A Szerkesztőség)
Laszlo78
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.02.03. 09:22
Sziasztok,
Járt valaki erre mostanság? Milyenek a viszonyok? Szombatra tervezek egy napos síelést, de nem igazán tudom eldönteni, hogy ide jöjjek, vagy Aflenz-Bürgeralmot válasszam...
Mekkora tömeg lehet?
Laszlo78
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.02.03. 09:20
Sziasztok,
Járt valaki erre mostanság? Milyenek a viszonyok? Szombatra tervezek egy napos síelést, de nem igazán tudom eldönteni, hogy ide jöjjek, vagy Brunnalmra...
Laszlo78
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
Topik: Hochkar
2010.01.07. 08:58
Sziasztok,

A március 15-i hétvégére (szombat-hétfő) tervezek menni Hochkarra a feleségemmel. Tudnátok írni nekem arról, milyen viszonyok szoktak lenni itt ilyenkor? Hóhelyzettel gondolom nem szokott gond lenni (remélem). Mekkora tömeg várható? Valaki esetleg tudna kellemes, nem drága szállást ajánlani?
Előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.